coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÖnde Gelen Kripto Para Şirketleri 2024'ün Pozitif Geçeceğine İnanıyor! İşte Şirketlerin Yeni...

Önde Gelen Kripto Para Şirketleri 2024’ün Pozitif Geçeceğine İnanıyor! İşte Şirketlerin Yeni Yıl Görüşleri!

Kripto para girişim sermayesi firmaları düşüşle geçen 2023 yılının ardından 2024'ün olumlu geçeceğini düşünüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para girişim sermayesi firmaları, toplam yatırımlarda %68’lik bir düşüşle 10,6 milyar dolara gerileyen zorlu 2023 yılının ardından, 2024 yılı için finansman ortamında olumlu bir dönüş bekliyor.

Kripto Para Frimaları 2024’ten Umutlu

Kripto fonlama sektörü 2023 yılında önemli zorluklarla karşılaştı ve bir önceki yıla kıyasla toplam yatırımlarda önemli bir düşüşe tanık oldu.

Bu düşüşe katkıda bulunan faktörler arasında tarihsel olarak yüksek faiz oranları, yapay zekanın artan etkisi, düzenleyici baskılar ve FTX, Celsius ve BlockFi’yi içeren önemli çöküşlerin ardından yaşananlar yer aldı.

Bir önceki yılın zorluklarına rağmen, en iyi kripto girişim sermayesi firmaları 2024’teki finansman ortamı hakkında iyimserliklerini ifade ediyor.

Popüler kripto borsasının girişim kolu Coinbase Ventures, gelecek konusunda iyimserliğini koruyor. Coinbase Ventures sözcüsü, olumlu görünümlerine katkıda bulunan çeşitli faktörlerin altını çizdi.

Düzenleyici netliğin ilerlemesi, protokol altyapısının olgunlaşması, kurumsal katılım ve zincir üzerindeki ürünlerle kullanıcı etkileşiminde yenilik.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'in Son Launcpool Projesi Belli Oldu! İşte Detaylar!

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz tarafından yönetilen Galaxy Ventures, kripto risk sermayesi ortamının zorlu doğasını kabul ediyor ancak erken aşama projelere yatırım yapmaya kararlı.

Galaxy Ventures’ın Genel Ortağı Mike Giampapa’ya göre, yüksek faiz oranları nedeniyle fon yaratma ortamının sessiz kalması bekleniyor.

Bununla birlikte, sektörde daha büyük şirketlerin birleşme ve satın almalara girişmesiyle daha fazla konsolidasyon görülebilir. Özellikle blockspace ve stablecoins gibi alanlarda sürdürülebilir iş modellerine sahip girişimlerin daha fazla yatırım çekmesi bekleniyor.

Hong Kong merkezli Animoca Brands, 2024 yılı için “çok iyimser” bir görünüm çiziyor ve önemli ölçüde daha sağlıklı bir finansman ortamı bekliyor.

Firmanın Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Yat Siu, kripto piyasasında bir ivme değişimine ve yeni bir boğa döngüsünün potansiyel başlangıcına dikkat çekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail