binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÖnemli Analistler, Bitcoin'in Geleceği Hakkında 7 Teori Sundu: Neler Olacak?

Önemli Analistler, Bitcoin’in Geleceği Hakkında 7 Teori Sundu: Neler Olacak?

Kripto para piyasasının tanılan analistleri, Bitcoin'in geleceğine dair sahip oldukları bazı teorileri sundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in giderek daha etkili hale geldiği bir dünyada, çeşitli alanlardan uzmanlar dünyanın en büyük kripto parasının geleceğine ilişkin öngörülerini paylaştı. İşte öngördükleri yedi senaryo:

BTC şirketi Swan’ın CEO’su Cory Klippsten, 2035 yılına kadar Bitcoin’in kahve, içecek ve çörek gibi günlük ürünlerin ödemesinde yaygın bir şekilde kullanılacağını öngörüyor. Klippsten, çoğu malın biri itibari para birimi diğeri BTC olmak üzere iki fiyat etiketine sahip olacağına inanıyor. Ancak Bitcoin’in geleneksel para birimlerinin yerini tamamen alacağını düşünmüyor. Klippsten, “Her zaman olduğu gibi çok para birimli bir dünyada yaşayacağız” diyor.

THNDR Games’in CEO’su Des Dickerson, BTC’nin Lightning Network ağının hızı sayesinde dünya çapındaki milyarlarca oyuncunun BTC ile ödüllendirildiği bir gelecek görüyor. Bitcoin’in internetin yerel para birimi olması gerektiği için oyunlarda doğal olarak var olması gerektiğine inanıyor. Bununla birlikte, bunun hala teorik olduğunu ve “içinde Bitcoin olan viral bir oyun olana kadar büyük bir benimseme görmeyeceğimizi” itiraf ediyor.

“Bitcoin and Black America” kitabının yazarı Isaiah Jackson, BTC ETF’lerinin piyasaya sürülmesini iki ucu keskin bir bıçak olarak görüyor. Analiste göre bunlar Bitcoin’in fiyatını potansiyel olarak yükseltebilecek yeni bir sermaye hattını serbest bırakırken, aynı zamanda geleneksel finans kurumlarına daha fazla güç veriyorlar. Jackson şu uyarıda bulunuyor: “Yeterince Bitcoin’iniz varsa, lobicileri satın alabilir ve politikacıları ‘BTC madenciliğini kontrol etmemiz gerekiyor’ gibi şeylere ikna edebilirsiniz.”

İlgili Haber  Tanınmış Analist Bitcoin ve Ethereum'u Değerlendirdi, En "Acımasız" Senaryoyu Açıkladı! "Büyük Düzeltmeye Neden Olur"

Jackson, diğer bir tahmininde eğer devletler Bitcoin’i aşırı düzenlemeyi başarırsa, Jackson “karaborsa BTC”, yani devletlerin kontrolü dışında olan Bitcoin için bir talep oluşacağına inanıyor.

Pomp Investments’tan Anthony Pompliano, Bitcoin’in küresel, dijital bir değer deposu olarak temel değer sunma özelliğinin büyük olasılıkla on yıllar boyunca süreceğine inanıyor. Hatta Bitcoin’in “birçok genç yatırımcı için bir referans noktası” olacağı bir kuşak değişimi öngörüyor.

Morpheus projesinin baş katılımcısı David Johnston, yapay zeka (AI) alanında Bitcoin için potansiyel görüyor. Johnston, “Kimse yapay zekalara bir banka hesabı vermiyor, ancak Bitcoin yapay zekanın işlem yapabilmesi için doğal olarak dijital bir araç olarak mükemmel” diyor.

Wendy O, Bitcoin regülasyonunun belirsiz geleceğine ilişkin endişelerini dile getiriyor. El Salvador gibi ülkelerdeki Bitcoin yanlısı politikalar tarafından teşvik edilmesine rağmen, ABD’de hükümetin Bitcoin ekosistemine katılmayı zorlaştırabileceğinden korkuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail