binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinTanınmış Analist Bitcoin ve Ethereum'u Değerlendirdi, En "Acımasız" Senaryoyu Açıkladı! "Büyük Düzeltmeye...

Tanınmış Analist Bitcoin ve Ethereum’u Değerlendirdi, En “Acımasız” Senaryoyu Açıkladı! “Büyük Düzeltmeye Neden Olur”

Kripto para analisti Ali Martinez yaptığı açıklamasında Bitcoin ve Ethereum fiyatları hakkında ilgi çekici değerlendirmelerde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı son açıklamasında Bitcoin ve Ethereum’u değerlendirdi ve son derece kritik olduğunu düşündüğü bazı seviyeleri paylaştı.

Analiste göre, bu yazının yazıldığı anlarda 68.500 dolar civarında işlem gören Bitcoin, 68.300 dolar seviyesinde kendisine güçlü bir zemin buldu ancak bu seviyenin kırılması halinde yeni destek noktası 65.250 dolar ila 63.150 dolar arasında bulunabilir. Analist, bu destek seviyelerinde 760.000 cüzdanın toplamda 520.000 BTC tuttuğunu açıkladı.

Bununla birlikte Bitcoin için boğa senaryosu hakkında da konuşan analist, 70.320 doların bir destek haline dönüşmesi halinde BTC fiyatında bir sonraki yükseliş döngüsünün başlayabileceğini söyledi.

İlgili Haber  Bu Altcoinin Büyük Duyurusu Beklentiyi Karşılamadı: Fiyat Ters Tepki Verdi!

BTC’ye ek olarak Ethereum hakkında da açıklama yapan Ali Martinez, ETH için en acımasız senaryonun mevcut 3.428 dolar seviyesindeyken 3.400 dolarlık destek seviyesinin kırılması olacağını söyledi. Analiste göre böyle bir durumda ETH günlük grafiğinde ayı flaması formasyonunu tamamlamış olacak ve 2.800 dolara doğru büyük bir düzeltme hareketini tetikleyebilir.

Yılın ikinci çeyreğinin ETH için tarihsel olarak boğa lehine geçtiğini söyleyen analist, bununla birlikte SEC’in Ethereum Spot ETF’lerini erteleme olasılığının da düşünülmesi gerektiğini ve böyle bir senaryoda piyasada türbülans yaşanabileceğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail