BitcoinHaberler

ONS Altın Sert Yükseldi Hemen Ardından Sert Düştü!

Bugün 1.900 dolar seviyesini aşan ONS altın, yükselişin ardından sert düşüşe geçti.

ONS altın fiyatları son dönemde 2.000 doların altında seyrediyor. Coronavirüs pandemisinde yeni mutasyon haberlerinden hemen sonra bugün 1.902 dolar seviyesine yükselen ONS altın fiyatı ardından yükselişi sildi ve 1.875 dolara geriledi.

Yatırımcılar, son dönemde altın fiyatlarının giderek düştüğünden söz ederken, bugün yükselişin olmasının ardından binlerce yatırımcı elindeki mevcut altın varlıklarını satışa sundu. Bitcoin yatırımcıları ise düşüşten istifade ederek daha fazla BTC aldıklarını açıklarken, son zamanlarda altından Bitcoin’e kayan yatırım gözle görülür şekilde artıyor.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Altın'ı Yenebilecek Mi? Goldman Sachs Raporundan Notlar!

Bitcoin Daha Çok Kazandırdı

ONS altında 2.000 dolar beklentisi 2020 yılı sonuna dek gerçek olup olmayacağı belirsizliğini korurken, altın yatırımcıları ise Bitcoin fiyatındaki yükselişin ardından “bu sene kaybeden altın oldu” dedi.

Altın yatırımcılarına göre yılın başında altın yerine Bitcoin’e yatırım yapsalardı bugün bu kadar stres ve panik havasında olmayacak, aksine kazançlarının “keyfine bakıyor” olacaklardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu