binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluOPEN'ın zincir içi biletleme ekosistemini başlatmasıyla yeni RWA kullanım senaryosunun kilidi açıldı

OPEN’ın zincir içi biletleme ekosistemini başlatmasıyla yeni RWA kullanım senaryosunun kilidi açıldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

OPEN Biletleme Ekosistemi bu hafta başlatıldı ve blockchain teknolojisini kullanarak 85 milyar dolarlık biletleme endüstrisini alt üst etme niyetindeydi.

Yeni bir RWA kullanım senaryosu doğuyor

Gerçek dünyadaki varlıkların (RWA) kullanım durumlarındaki muazzam büyümenin ortasında, zincir üstü biletler bir sonraki büyük şey olabilir. Geleneksel biletleme, blockchain odaklı çözümler için özel fırsatlar sunan, bozulmaya hazır 85 milyar dolarlık bir sektör. OPEN’in misyonu, tüm biletleri zincire alarak hayranlara çok ihtiyaç duyulan şeffaflığı ve yaratıcılara adil kazanç sağlamaktır.

OPN jetonu

OPEN’in araçları üzerindeki tüm biletleme faaliyetleri, 29 Mart Cuma gününden itibaren alınıp satılabilir hale gelecek olan OPN tokenı tarafından yönlendiriliyor. Bilet entegratörleri, araçlara erişmek ve bilet düzenlemek için OPN’yi açık pazardan alır. Staking OPN için yayına girdiğinde, tüm stake yapanlar doğrudan tüm küresel zincir içi bilet faaliyetlerinden getiri elde edecek.

Tak & çalıştır altyapısı

OPEN ekibi 2016’dan bu yana zincir üstü biletleme altyapısı kurarak her ölçekte değer katan bir tak ve çalıştır araç takımı ortaya çıkardı; Topluluklarını büyütmek ve NFT koleksiyonları yayınlamak isteyen küçük bağımsız sanatçılardan, biletlerini zincir üzerinden almak isteyen büyük bilet operatörlerine kadar. OPEN kullanılarak düzenlenen her bilet, zincir üzerinde tam şeffaflıkla doğrulanabilir. OPEN bugüne kadar zincir üzerinde 5 milyondan fazla bilet düzenledi ve yıllık bilet hacmini bu yıl 20 milyona çıkarmayı planlıyor.

Etkinlik finansmanı

Biletlemeyi zincir üzerinden almak yalnızca biletleme deneyimini daha sorunsuz hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sıradan içerik oluşturucuların hayatlarını daha önce mümkün olmayan şekillerde kolaylaştıran ek kilit açma noktaları da vardır. OPEN’in, sanatçıların ve etkinlik organizatörlerinin bir gösteri, tur veya festivali gerçekleştirmek için gereken fonları DeFi finansmanı için teminat olarak satılmamış zincir içi bilet envanterinden yararlanarak kitle kaynaklarından sağlamalarının bir yolu olan yeni etkinlik finansman aracını kullanın.

Bu etkinliklerin gerçekleştirilmesine yardımcı olan katılımcılar, bilet satışı gerçekleştiği anda kendilerine otomatik olarak verilen programlanabilir bir getiri ile ödüllendiriliyor. Bu yaklaşım, yaratıcılara özgürlük ve bağımsızlık sağlamak için RWA ve DeFi araçlarındaki en son gelişmeleri birleştiriyor.

OPEN hakkında daha fazla bilgi:

OPN tokenı 29 Mart Cuma günü piyasaya sürülecek. OPEN’in web sitesi aracılığıyla zincir üzerinden bilet alma misyonunu takip edin: onopen.xyz ve resmi OPEN twitter hesabı.

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail