Kripto Para

Özbekistan STO Düzenlemeleri Gerçekleştirecek

Özbekistan'da STO'lar düzenlenecek

Özbekistan‘da yapılacak olan STO düzenlemelerinin ülkenin kripto para sektörüne güven verebileceği ve STO’ların düzenlenmesi sonrasında güven verici yasal maddelerin yürürlüğe girebileceği iddia edildi. 32 milyondan daha fazla nüfusa sahip olan ülke, kripto paralar ile ekonomilerini canlandırmayı ve bölge ülkelerinden daha çok kripto para merkezi haline gelmeyi istiyor. Gelir düzeyinin çok düşük olduğu ülkelerden olan Özbekistan, bu nedenle kripto para yatırımcıları tarafından çok fazla tercih edilen bir ülke değil ve kripto para sahiplerinin güvenerek yatırım yapabildiği ülkeler arasında değil.

Özbekistan’da düzenlemeler uygulanacak

Özbekistan yakın zamanda ise STO düzenlemeleri uygulayacak ve uygulanacak olan STO düzenlemeleri ülke ekonomisi için gelecekte risk teşkil eden problemlerin kaldırılmasında büyük rol oynayacak. Özbekistan yönetiminin alacak olduğu yasal kararların ülkede STO’ların düzenlenmesi ile sınırlı kalmayacak olduğu, kripto paraları ve bazı kripto para madenciliği kural ve kararlarını da etkileyebileceği düşünülüyor. Ülkede henüz kripto para madenciliği çok fazla tercih edilmiyor olsa da kripto paraların yavaş yavaş tercih edilmeye başlaması dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu