coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPantera CEO'su, Değerlenebileceğini Düşündüğü Altcoinleri Paylaştı!

Pantera CEO’su, Değerlenebileceğini Düşündüğü Altcoinleri Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain alanında yatırımlar yapan Pantera Capital’ın patronu Dan Morehead, bazı kripto para projelerinin diğerlerinden daha kârlı olabileceğini düşünüyor.

Morehead, CNBC’ye verdiği yeni röportajında kripto paraların geleceği hakkında konuştu. CEO, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında düşüş-yükseliş hareketleri olsa da, günün sonunda kripto paraların milyarlarca insana ulaşacağına inanıyor.

“Bence önemli olan şey BTC veya ETH fiyatı değil. Önemli olan, kripto paraların önümüzdeki yarım asır içinde hayatımızın pek çok yönünü değiştirecek olması. Zaman zaman düşüşler yaşansa da, kripto paralar uzun vadede kalıcı olacak.”

Morehead, önümüzdeki 5 yıl içinde kripto paraları kullanan insan sayısının 1 milyarı aşmasını bekliyor. CEO’ya göre, kullanıcı sayısı arttıkça talep artacak, BTC’nin arzı da sabit olduğu için fiyat yükselecek.

Morehead: Bu Altcoinler Büyüyebilir!

Yaklaşık 4.5 milyar $ büyüklüğündeki fonu yöneten Dan Morehead, bazı altcoin projelerinin daha avantajlı olduğunu düşünüyor. Fon yöneticisi, diğerlerine göre daha ön planda olduğunu düşündüğü projeleri takipçileriyle paylaştı.

Morehead; NEAR Protocol (NEAR), Uniswap (UNI) ve 1inch (1INCH) projelerinin ileride daha da değerlenebileceğini düşünüyor.

“Pek çok altcoin projesi iyi işler çıkarıyor. Ancak NEAR, UNI ve 1inch projelerinin ileride daha da değerleneceğini düşünüyorum.”

Fon yöneticisi, son olarak kripto paralar ile hisse senedi piyasaları arasındaki korelasyonun ileride yok olacağını düşündüğünü ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail