Kripto HaberleriBorsaPara Çekimlerini Durduran Kripto Para Borsası CoinFLEX, Kurtarma Planını Açıkladı!

Para Çekimlerini Durduran Kripto Para Borsası CoinFLEX, Kurtarma Planını Açıkladı!

Takip et

Bitcoin ve kripto para borsası platformu CoinFLEX, “büyük varlığa bir bireysel müşterinin” 84 milyon doları aşan borcunu tahsil etmeye çalışırken mevduat sahiplerini mağdur etmemek ve mali durumunu düzeltmek için bir plan önerdi.

CoinFLEX, Haziran ayındaki kripto para volalitesi sırasında bu büyük müşterinin varlıklarının önemli bir zarar etmesi sonrasında borsanın müşterilerinin de varlıkları etkilenmiş ve şirket platformdan çekimleri askıya almıştı.

İlgili Haber
CoinFLEX, Roger Ver'den 84 Milyon Dolarını Geri Almak İçin Planını Açıkladı!

Kripto Para Borsası CoinFLEX, Kurtarma Planını Müşterilerinin Onayına Sundu

Cuma günü yayınlanan bir blog yazısında CoinFLEX, “kendileriyle olan sözleşmesini ihlal eden kişinin neden olduğu mevcut varlıkları ve yükümlülükleri arasındaki uyumsuzluğu gidermek” için dört fikir ortaya koydu. CoinFLEX’in gönderisine göre borsanın önerisi aşağıdaki gibidir:

  1. CoinFLEX, mevduat sahiplerine orantılı olarak recovery value USD (rvUSD) tokenleri, öz sermaye ve kilitli FLEX coinleri verecektir.
  2. Mevduat sahipleri yeni yapıyı ve CoinFLEX’in izleyeceği yolu onaylayacak.
  3. Mevcut bakiyelerin ek dağıtımı yapılacaktır.
  4. “Kilitli bakiyeler” piyasaları önümüzdeki hafta oluşturulacak ve işlem görebilecek.

CoinFLEX’in planının mevduat sahipleri tarafından oylanması gerekiyor ve henüz hiçbir şey kesinleşmedi. Borsa, topluluktan gelen soruları yanıtlamak için önümüzdeki hafta bir video oturumu düzenlemeyi planladığını söyledi. Kurucu ortaklar Sudhu Arumugam ve Mark Lamb, platformu yeniden canlandırma vizyonlarını tartışmak için önümüzdeki hafta YouTube’da veya bir podcast’te yayın yapabileceklerini de söyledi.

Şirket geçtiğimiz günlerde müşterilerinin flexUSD dışındaki coinlerinden %10 bakiye çekmelerine izin vermeye başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları