HaberlerKripto Para

Paris Hilton, Milyonların Karşısında Bu Kripto Paraya Dikkat Çekti!

Paris Hilton'dan NFT ve Ethereum vurgusu!

Jet sosyetenin en önemli isimlerinden birisi olan Paris Hilton, 18 Ağustos gecesinde katıldığı Tonight Show kapsamında milyonların karşısında NFT ve Ethereum’a dikkat çekti. Hilton, Jimmy Fallon tarafından yönetilen programda birçok konu hakkında konuşsa da en çok NFT’ler hakkında yaptığı açıklamaları ile dikkat çekti.

Hilton, NFT’leri Tanıttı

NFT’lerin ne olduğunu soran Fallon’a yanıt veren Paris, bunların eşsiz tokenler olduğunu ve blockchain tabanlı olduklarını vurguladı. Bunları sanat, müzik, tecrübe, fiziksel nesne ve her şeyin alınıp satılması için kullanılabileceğini belirten Paris, ünlü NFT sanatçısı Beeple’dan bile söz açtı. Beeple, Ethereum üzerindeki bir NFT’sini 69 milyon dolara satmayı başarmıştı.

Hilton’un da NFT koleksiyonuna sahip olduğu ve bunun değerinin 1,1 milyon dolara ulaştığı biliniyor. Ünlü isim Nisan ayında yaptığı açıklamada kendi NFT koleksiyonunu üreteceğini vurgulamış ve tasarımcı Blake Kathryn ile anlaştığını ifade etmişti. NFT koleksiyonunda üç adet eseri 220.000 dolara satan Hilton, toplam koleksiyonunun değerini de milyon doların üzerine taşıdı.

NFT’ler hayatımıza Ethereum ağı ile beraber girse de artık Polygon’dan Binance Smart Chain’e ve Solana ağına kadar hepsinde farklı koleksiyonlar var. Hatta son günlerde Solana fiyatının 80 doları görmesinin temel sebebi de ağda piyasaya sürülen bir NFT projesi oldu. Ethereum ise yavaş yavaş NFT’ler ile ilgili çılgınlıktan uzaklaşmakta ve bu durum başka ağlara kaymakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu