BitcoinBorsaHaberler

Paxful Borsası Kullanıcılarına Bitcoin’le Altın Ticareti Yapma Fırsatı Sunuyor

Borsadan yapılan açıklamada bir dizi güvenlik önlemi sayesinde olası dolandırıcılık eylemlerinin önüne geçileceği belirtildi.

Eşler arası kripto para pazarı olan Paxful borsası Twitter’dan yayınladığı bir duyuruyla 7 Nisan’dan başlayarak Bitcoin ile altın alım satım hizmeti vereceğini duyurdu.

Daha önce de benzer hizmetler sunan borsalar olmuştu ancak kullanıcılar ilk kez fiziksel altınlarını bir kripto para ile alma şansına erişecekler. Bu anlamda kullanıcılarına önemli bir hizmet sunan Paxful, söz konusu alımlar için bir dizi güvenlik önlemi de getirdi. Buna göre kullanıcıların satın aldıkları altınlar kendilerine ulaşana dek kullanmış oldukları Bitcoinler Paxful emanet kasasında tutulacak. Böylece kullanıcı güvenliği sağlanmış olacak.

Ayrıca Paxful tarafından yapılan açıklamada kara para aklama eylemlerinin önüne geçileceğinin de teminatı verildi. Yasa dışı eylemlerin önüne geçmek için totalde 50 dolar ve üzerinde altın alım satımı yapanlardan kimlik ve adres bilgisi isteneceği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu