coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPayPal Bitcoin Hizmetlerini Durduğu Ülkeden Lisans Aldı!

PayPal Bitcoin Hizmetlerini Durduğu Ülkeden Lisans Aldı!

Küresel ödeme devi PayPal İngiltere'de kripto para hizmeti verebilmek için lisans aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk‘in haberine göre küresel ödeme devi PayPal İngiltere’de kripto para hizmeti verebilmek için lisans aldı.

Bu noktada İngiltere Mali Davranış Otoritesi (FCA), Paypal UK’nın belirli kripto para faaliyetlerinde bulunmasına izin verirken, FCA’nın onayı PayPal’ın belirli kripto para hizmetleri sunabileceği ve yerel müşterilere reklam verebileceği anlamına geliyor.

Bunun yanında PayPal’ın Birleşik Krallık’ta kripto hizmetleri sunmak için kayıt olması FCA’nın kara para aklamayı önleme kurallarına uymasını gerektiriyor.

Hatırlanacağı üzere Ağustos ayında PayPal, İngiltere’deki müşterileri için Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimleri satın alma hizmeti geçici olarak duraklattığını açıklamıştı.

Bu noktada PayPal müşterilerine gönderdiği e-postada 1 Ekim 2023’ten itibaren İngiltere’de kripto para satın alımlarını geçici olarak durduracağını söylemişti.

İlgili Haber  PayPal Bu Ülkedeki Bitcoin Hizmetlerini Durduruyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail