HaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Paypal İngiltere’de Bitcoin ve Altcoin Hizmetlerini Başlatıyor!

Paypal kripto para hizmetlerini genişletmeyi sürdürüyor.

Kripto para düzenlemeleri denince akla gelen en sıkı ülkelerden birisi şüphesiz İngiltere. İngiltere’de faaliyet gösteren birçok borsanın regülasyonlara ayak uyduramaması sebebiyle geçtiğimiz dönemde engellendiği biliniyor. Hal böyle olunca da buradaki yatırımcıların da kripto paralara ulaşması diğer ülkelere göre çok daha zor oluyor.

İngiltere’deki yatırımcı sayısını ciddi oranda arttırabilecek haber Paypal’dan geldi. 2021 yılında Bitcoin rallisini başlatan en önemli haberlerden birisi Paypal’ın ABD’de kripto para hizmeti sunmaya başlaması olmuştu. Bu haberden sonra BTC ciddi bir ivmelenme yaşadı ve yıllardır süren ayı sezonunu boğaya çevirmeyi başardı.

İlk olarak kripto para hizmetini ABD’de sunmaya başlayan Paypal, ilk defa ABD dışına çıktı ve İngiltere’de de kripto para alım satım ve saklama hizmeti sunacağını ifade etti.

Böylelikle İngiltere vatandaşları yeni haftayla beraber Paypal üzerinden, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin alıp satabilecekler. İlk başta sınırlı alım yapılabilecek ancak bu sınırın önümüzdeki haftalarda kalkacağı da ifade edilmiş durumda.

Özellikle kripto para borsalarındaki karmaşık yapı sebebiyle birçok kişinin bu sektöre sıcak bakmadığı biliniyor. Özellikle Paypal gibi milyonlarca kullanıcının kullandığı ve kolay alım satıma izin veren platformların sayısı arttıkça, birçok kişinin kripto para yatırımına daha sıcak baktığı ve yatırımcı sayısının hızla arttığı görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu