Bitcoin

PayPal’ın “Süper” Kripto Uygulaması Yakında Piyasaya Çıkıyor

PayPal'ın beklenen uygulamasından haber geldi.

400 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan ödeme devi PayPal, kısa süre önce ipuçları verdiği uygulaması hakkında yeni bir detay paylaştı. “Süper Uygulama” olarak anılan PayPal’ın kripto para odaklı girişiminin kodlamasının tamamlandığı bizzat CEO tarafından açıklandı.

Süper Kripto Para Uygulaması Yakında Geliyor

PayPal’ın 2021 ikinci çeyrek verilerinin açıklandığı toplantıda konuşan CEO Dan Schulman, konu hakkında yaptığı açıklamada süper uygulama cüzdanının ilk versiyonunun kodlamasının tamamlandığının altını çizdi.

PayPal CEO’su, cüzdanın ABD içerisinde önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacağını da vurguladı. Bu uygulamanın adında süper ifadesinin yer almasının ise birden çok sebebi var.

Bunların başında ise uygulamada yüksek getirili birikim, direkt fon erişimi, mesajlaşma özelliği ve “ek kripto para özelliklerinin” yer alacak olması. Schulman, her bir cüzdanın “eşsiz” olacağını ve direkt olarak makine öğrenimi ile yapay zeka teknolojilerinden faydalanacağını ifade etti.

2021 yılının ikinci çeyreğinde 311 milyar dolarlık para transfer hacmine ulaşan PayPal’ın kripto para sektörüne ağırlık vermesi kesinlikle oldukça iyi bir haber.

2020’de gelen PayPal haberi aslında boğa piyasasının da başlangıcı olarak biliniyor ve şimdi yeni bir uygulama ile boğaya katkı sağlanabilir. PayPal’ın ikinci çeyreğe ait kripto para alım satım hacminin ise 58 milyar dolar olduğu açıklandı. An itibarıyla şirket bünyesinde 76 milyon kripto para hesabı kullanıcısı olması ise uygulamanın ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu