bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBlockchainPeakside Capital Advisors Blockchain Üzerinden Emlak Fonu Yayınladı

Peakside Capital Advisors Blockchain Üzerinden Emlak Fonu Yayınladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avrupanın bilinen yatırım yöneticisi şirketlerden birisi olan Peakside Capital Advisors; bir basın açıklamması yaparak emlak fonu oluşturduğunu duyurdu. İşin ilginç yanı ise bu fonu Alman pazarı içerisinde blockchain sistemi ile sunacağını bildirmesi oldu.

Fon Tutarı 85 Milyon Dolar Olabilir

Sunulan emlak fonu 15 ile 75 milyon £ arasında değişim gösterecek. Bu durum 85 milyon dolar değerinde bir varlığın söz konusu olduğunu ortaya koyuyor. Şu anda bu fon teknolojisi aynı zamanda bir Alman hizmeti olarak ele alınacak ve fon teknolojisi konusunda lider olan bir isim Bricklock desteği ve ortaklığı ile sunulacak.

Bricklock Nedir?

Bricklock; Blockchain sistemi ile ilgili çalışmalar yapan bir yatırım yönetme platformu olan ScalingFunds’un yaratıcısıdır. Şu anda başlangıç aşamasında olan sistem mart ayı içerisinde ilk mülkünü belirlemiş durumdaydı. Şu anda gelinen duruma bakıldığında; Bricklock ile Peakside Capital Advivors başarılı bir ortaklık oluşturmuş gibi duruyor. Oluşturulan sistem; hem emlak fonu sektörü için gerekli olan likidite oranını arttırıyor hem de devredilme imkanını arttırıyor. Sistem sayesinde; yatırımcı oranı üzerinde de ciddi bir genişleme söz konusu.

Şu anda hayata geçirilen fon; Peakside Gelir Fonu 1 üzerinden kullanılacak. Fon payları burada kayda geçirilecek ve bilgi paylaşımı için SANNE ile de depolama sağlanacak. Oluşturulan fon blockchain sistemi ile 2000 milyon £ artacak şekilde ele alınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları