HaberlerMetaverse

Pegasus, Kripto Para ve Metaverse Dünyasına Giriş Yaptı!

Türkiye'nin en büyük havayolu şirketlerinden birisi olan Pegasus Airlines da Metaverse dünyasına giriş yaptığını açıkladı.

Kripto para sektörünün yakın zamanda aldığı darbe fiyatı ciddi anlamda etkilese de her alan için bu geçerli olmadı.

Özellikle ana akım kitlelerin kabulü ve markaların sektöre girişi, ciddi anlamda hızlandı. Pegasus Airlines ise bunların en günceli oldu.

PEGASUSPORT Duyuruldu

Türkiye’nin en büyük havayolu şirketlerinden birisi olarak bilinen Pegasus, metaverse dünyasına girdiğini bir eposta bildirisi ile duyurdu. Pegasus tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

PegasusPort Decentraland ile Metaverse evrenindeki yerimizi almaya az kaldı.
Çok yakında sürpriz oyunlarla evrenler arası rotamızı seninle buluşturacağız.”

 

Decentraland (MANA), daha önce de ünlü markaların katılımı ile anılmıştı ve Gucci bile söz konusu evren üzerinde kendi dükkanını açtı.

Decentraland şu an en aktif kullanılan metaverse platformlarından birisi ve Pegasus’un da buraya giriş yapması oldukça makul.

“PEGASUSPORT” isimli girişimin detayları henüz tam olarak açıklanmasa da “evrenler arası rota” ifadesi ile aslında başka metaverse dünyalarında da benzer adımlar atabileceği görülüyor.

Bundan kısa süre önce ise Deva Partisi, Decentraland üzerinde miting yapacağını duyurdu. Söz konusu miting 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de, popüler platform Decentraland’de gerçekleşti ve bunun üzerine Türkiye’deki markalarla insanların ilgisi biraz daha arttı.

İlgili Haber
Deva Partisi Decentraland'da (MANA) Miting Yapacak! "DEVAVERSE"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu