binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPEPE Balinasından Dev İşlem: Fiyatı Derinden Etkiledi

PEPE Balinasından Dev İşlem: Fiyatı Derinden Etkiledi

Popüler memecoinlerden PEPE'de onchain verilerine göre bir balina yüksek hacimli bir işlem gerçekleştirdi. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain verilerine göre büyük bir PEPE balinası yeni bir hamle yaptı ve memecoinin fiyatında da etkisini hissettirdi.

Verilere göre, multisig bir cüzdan, elinde bulundurduğu 1.23 trilyon PEPE’yi Binance’e taşıdı. Balinanın bu işleminin değeri yaklaşık olarak 10.6 milyon dolardı. Bununla birlikte balina, bu işlemiyle birlikte PEPE fiyatının ani bir şekilde yaklaşık %5.2 düşmesine sebep oldu. Altcoin halen bu düşüşün etkisinden tam olarak kurtulabilmiş değil.

Söz konusu balina, bu PEPE tokenlerini yalnızca 3 gündür elinde bulunduruyordu ve sermayesine göre düşük bir miktar olan 134 bin dolar kar ile ticaretini kapattı. Bu da balinanın yaklaşık olarak %1.28 kar elde ettiğini gösteriyor.

İlgili Haber  3 Dev Altcoin Balinası Uyandı: Yüklü PEPE Alımı Dahil 5 Altcoin Satın Aldılar!

Bir başka balina gelişmesinde ise bu kez başka bir cüzdan, Ethereum satarak Fantom (FTM) tokeni satın aldı. Balina, toplamda 2.12 milyon dolarlık WETH ödedi ve 0.712 dolardan 2.98 milyon FTM satın aldı. Söz konusu balina daha önceki FTM işleminden 1.67 milyon dolar kar elde etmiş ve kar oranı ise %148 olmuştu.

FTM bu yazının yazıldığı anlarda 0.6926 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail