HaberlerKripto ParaXRP

Peter Brandt Ripple (XRP) Yatırımcılarına Tepkili!

Brandt bundan böyle kripto fiyat tahminlerini farklı bir sosyal medya platformu üzerinden paylaşacak.

Nexo

Twitter’da 320 binden fazla takipçisi bulunan ve başarılı tahminleriyle göz dolduran Peter Brandt’ten XRP yatırımcılarına eleştiri ve sitem dolu cevap!

Dün sabah saatlerinde Twitter’dan yayınladığı XRP fiyat tahminiyle ünlü kripto değerin 0,20 dolar seviyesine gerileyebileceğini belirten Brandt, söz konusu tahmini sebebiyle birçok XRP yatırımcısının hakaret dolu mesajlarına maruz kaldı. Olay sonrası yaşananları yorumlayan Brant, bu tür yorumlarda bulunan kişilerin medeniyetsiz, saygısız ve olgunlaşmamış şahıslar olduklarını ifade etti.

Brant artık kripto para grafik paylaşımlarını ve tahmin haberlerini farklı bir sosyal medya platformundan yayınlamayı planladığını belirtti.

Özellikle doğru analiz yapmış olsa bile yatırımcıların hakaretlerine maruz kalan birçok analist aynı dertten dolayı şikayetlerini bildiriyorlar. Yatırımcılar bazen analistleri sadece “fikir amaçlı” dinlediğini unutup yüzde yüz doğruları söylercesine dinliyor. Böylelikle en ufak bir hedef gerçekleşmemesi durumunda analiste hakaretler yağdırıyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı