HaberlerXRP

Peter Brandt’in Yıldızı XRP İle Barışmıyor

Her fırsatta XRP ile ilgili olumsuz yorumlar yapan Brandt, topluluğun tepkisini çekmeye devam ediyor.

Ünlü trader Peter Brandt’in XRP ile yıldızının barışmadığı bir gerçek. Brandt son yaptığı açıklamalarla bu gerçeği bir kez daha ortaya koydu. Kripto piyasasının en büyük 3. kripto değerine asla şans vermeyeceğini dile getiren Brandt, bu sefer çok ağır konuştu ve XRP’nin bir dolandırıcılık girişi (scam) olduğuna inandığını ifade etti.

Brandt’e göre XRP’den umduğunu bulamayan yatırımcılar Chainlink’e (LINK) yöneldi ve LINK’in boğa koşusuna sebep olan şey de aslında bu kaçıştı.

Söz konusu yöneliş LINK’in geçtiğimiz sene yüzde 1090 civarında artış yaşamasını sağlamış ve dengeler büyük oranda değişmişti.

Brandt: “XRP’nin bedava dağıtılması gerekir!”

Kripto tarihine kara perşembe adıyla geçen pandemi kaynaklı kriz anında neredeyse sıfırlanan XRP’nin -ki diğer kripto birimleri de çok ciddi oranda düşüş sergilemişti- bedava dağıtılması gerektiğini savunan Brandt, söz konusu açıklamalarıyla topluluğun büyük tepkisine maruz kalmıştı. Tepkilerin devam etmesi beklenildiği gibi Brandt’in geri atmasına neden olmamıştı aksine Brandt, XRP topluluğunu medeniyetsizlikle suçlamıştı.

Brandt, bundan sonraki dönemde de XRP’ye olan güvensizliğinden vazgeçeceğe benzemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu