Bitcoin

Peter Brandt’ten Beklenmeyen Bitcoin Hamlesi!

Brandt, son paylaşımıyla şaşkınlık yarattı!

Piyasanın usta analistlerinden Peter Brandt, dün paylaştığı tweetinde Bitcoin (BTC) dahil elindeki tüm varlıkları satarak ABD dolarına yatırım yaptığını belirtti.

Çok uzun yıllardır sektörün içinde olan Brandt’in Bitcoin destekçisi olduğu bilinse de kripto para topluluğunun kendisine karşı tutumunu tasvip etmediği için bir süredir Bitcoin’le ilgili yorum yapmayı bırakmıştı.

Öte yandan takipçilerinin sorularını yanıtlamaktan çekinmeyen analist, CryptoJ isimli Twitter kullanıcısının tweetine yanıt vererek son iki gün içinde portföyündeki hisse senedi, forex, Bitcoin ne varsa hepsinden çıkış yaptığını ve ABD dolarına döndüğünü belirtti.

Geçmişte Bitcoin için 100 bin dolarlık fiyat tahmini yapmıştı

Pandemi öncesi paylaşımlarında Bitcoin’le ilgili son derece olumlu yorumlar yapan Brandt, şubat ayında paylaştığı bir yorumunda Bitcoin’in tarihi bir boğa eğiliminde olduğunu belirterek ünlü kripto değerin 100 bin dolardan çok daha yükseğe ulaşabileceğini iddia etmişti. Ancak şu an bu tahminlerinden çok uzak bir tavır çizen ünlü analist, bu tavrıyla önümüzdeki günlerde ABD dolarının daha da değer kazanacağının sinyalini vermiş görünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu