AnalizBitcoin

Peter Brandt’ten Bitcoin (BTC) İçin Yatırımcıları Sevindiren Tahmin Geldi

Birçok analistin aksine BTC konusunda son derece olumlu konuşan Brandt, yüreklere su serpti.

Kripto camiasının ünlü traderlarından Peter Brandt, bugüne kadarki başarılı yorumlarıyla sektöre damgasını vuran önemli isimlerden. Brandt, bir ara camiaya küsüp yorum yapmaktan vazgeçse de bir süre sonra yine dayanamamış ve nokta atışı yorumlar yapmaya devam etme kararı almıştı.

Ünlü isim son attığı tweetinde ABD dolarının devalüasyonunun daha yeni başladığını bu nedenle de Bitcoin, gayrimenkul, ABD hisse senetleri ve emtialarının Amerikan doları şeklinde ifade edildiklerinde yükseliş yönlü hareketlenmenin devam edeceğini ifade etti.

Brandt, söz konusu tahminini ABD dolarının satın alma gücünün giderek azalması gerçeğiyle temellendiriyor. An itibarı ile yeniden 50 bin doların üzerine çıkan BTC ise %4.80’lik bir yükselişle yeşil bölgede kalmayı sürdürüyor.

Lider kripto para biriminin bu yükselişini destekleyen unsurlar arasında ise dün ABD senatosu tarafından kabul edilen 1,9 trilyon dolarlık teşvik paketinin etkisi olduğu yadsınamaz bir gerçek.

İlgili Haber
Gözler Bitcoin'de (BTC): ABD'de 1.9 Trilyon Dolarlık Teşvik Paketi Onaylandı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mert

İnsanları uyarıyorum! Rica ediyorum! Bu Peter gibi mekanizmanın destekçisi, yaiak, salak, çanakçı, tuzakçı insanların lafına itibar edip dolandırılmayın!…


Başa dön tuşu