Bitcoin

BTC Düşmanı: Bitcoin İyi Günleri Yaşıyor, 4.000 Dolara Gerileyebilir!

Kripto para düşmanı Peter Schiff konuştu.

Nexo

Peter Schiff, kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı açıklamada fiyatın daha fazla düşebilecek olduğunu iddia etti ve kripto para birimi yatırımcılarının daha fazla kayıplar ile karşılaşabilecek olduklarını asla unutmayarak bunu düşünerek hareket etmeleri gerektiğini açıkladı. Kripto para yatırımcıları fiyatların bu dönemde 8.000 dolar sınırına doğru gidiyor olmasından endişeli olsa da yatırımcıların 10.000 dolar beklentisi biraz olsun var.

Peter Schiff ise kripto para birimi fiyatının düşecek olduğunu ve fiyatın daha fazla gerileyerek beklenmedik seviyeleri görebilecek olduğunu iddia etti.

Kimse bilemez!

Peter Schiff ve diğer isimlerin hiçbirisi kripto para birimlerinin değerinin ne kadar olacak olduğunu bilemeyeceğinin bir kanıtı dünkü düşüşler oldu. 4.000 dolara kadar fiyat düşüşü olabileceğini iddia eden Schiff, Bitcoin’in görüp görebileceği en yüksek seviyeyi gördüğünü ve fiyatının 2019 yılının en yüksek seviyesi olan 13.000 dolar seviyesinden sonra düşüş eğiliminin bu yıl sonuna kadar devam edebilecek olduğunu iddia etti.

*Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Yatırımcılar bu konuda kimseye güvenmemeli ve kendileri hareket etmeli ve kendi yatırımlarını kendi kendilerine kontrol altında tutmalılar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı