BitcoinHaberler

Peter Schiff’den Yatırımcıları Kızdıran Bir Bitcoin Tahmini Daha

Bitcoin (BTC) karşıtı tavırlarıyla bilinen Peter Schiff yeni bir tahminde bulundu.

Bitcoin ile ilgili yaptığı olumsuz tavırlarıyla gündemden düşmeyen ünlü ekonomist, birkaç gün önce BTC hakkında olumsuz görüşünü ifade etmiş ve “Bitcoin’de yükseliş bitti artık düşüşe hazır olun” ifadelerini kullanmıştı. Bu tutumu ile yatırımcıların öfkesini kazanan Schiff genel olarak Bitcoin hakkında yaptığı olumsuz görüşlerle tanınan bir isim.

Bitcoin’in düşeceği öngörüsünden sonra Twitter üzerinden kendisine yanıt veren bir analist, Bitcoin’in ileride 100 bin dolarlara çıkacağını öngörerek bir mizansen şeklinde açıklamada bulundu. Bitcoin 100 bin dolar olsa bile “BTC’de düşüş yakın 75 bin dolara gerilecek” şeklinde Schiff’in ağzından konuşuyormuş gibi bir Tweet attı.

Bu Tweet’e yanıt veren Peter Schiff, “Hayal kurmaya devam edin, Bitcoin asla 100 bin dolara ulaşamayacak.” şeklinde açıklamada bulundu. Schiff’in genelde BTC fiyatı ile ilgili olumsuz tavırları sebebiyle yatırımcılar bu ifadelere pek aldırış etmese de Schiff bu iddialarında son derece emin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu