BitcoinHaberler

Peter Schiff’den Yatırımcıları Kızdıran Bir Bitcoin Tahmini Daha

Bitcoin (BTC) karşıtı tavırlarıyla bilinen Peter Schiff yeni bir tahminde bulundu.

Nexo

Bitcoin ile ilgili yaptığı olumsuz tavırlarıyla gündemden düşmeyen ünlü ekonomist, birkaç gün önce BTC hakkında olumsuz görüşünü ifade etmiş ve “Bitcoin’de yükseliş bitti artık düşüşe hazır olun” ifadelerini kullanmıştı. Bu tutumu ile yatırımcıların öfkesini kazanan Schiff genel olarak Bitcoin hakkında yaptığı olumsuz görüşlerle tanınan bir isim.

Bitcoin’in düşeceği öngörüsünden sonra Twitter üzerinden kendisine yanıt veren bir analist, Bitcoin’in ileride 100 bin dolarlara çıkacağını öngörerek bir mizansen şeklinde açıklamada bulundu. Bitcoin 100 bin dolar olsa bile “BTC’de düşüş yakın 75 bin dolara gerilecek” şeklinde Schiff’in ağzından konuşuyormuş gibi bir Tweet attı.

Bu Tweet’e yanıt veren Peter Schiff, “Hayal kurmaya devam edin, Bitcoin asla 100 bin dolara ulaşamayacak.” şeklinde açıklamada bulundu. Schiff’in genelde BTC fiyatı ile ilgili olumsuz tavırları sebebiyle yatırımcılar bu ifadelere pek aldırış etmese de Schiff bu iddialarında son derece emin.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı