Haberler

Petro’ya Rusya Bile Sıcak Bakmıyor!

Venezuela'ya Rusya darbesi!

Venezuela ekonomisine destek amacıyla yardım yapmak isteyen Rusya, belirli tutarlarda yapacak olduğu ekonomik yardımı Petro ile yapmayacak. Kripto para yerine normal seçenekleri tercih edecek olan Rusya, Venezuela ekonomisine yapacak olduğu yardım ile birlikte kripto para birimlerinin hala ülkeler arasında güvenilir olmadığını ve kripto para yerine normal yöntemlerin tercih edilebilecek olduğunu düşünüyor. Rusya’nın ekonomik olarak Venezuela’ya yapabileceği yardımın çok sınırlı olduğundan ve Rus ekonomisinin ABD yaptırımlarından sonra kötü sürece girmesinden dolayı yapabilecek olduğu yardımlar sınırlı.

Petro kullanmak isteyenlerin sayısı yok!

Petro kullanımının çok azalması ve ülkede tercih edilemez bir kripto para birimi olmasına rağmen zorunluluktan dolayı belirli zamanlarda kullanılması ve belirli noktalarda kullanmak zorunda olanlar dışında kimseler tarafından tercih edilmiyor. Bitcoin tercih eden Venezuela halkı ise Nicolas Maduro hükümetinin kripto para birimlerine yönelik baskısından dolayı Petro yerine BTC’nin daha güvenilir olduğunu ve hükümete güvenmediklerini açıkla belirtiyorlar. Bitcoin fiyatının düşmesine rağmen Venezuela halkı kripto paraların ülke parasına göre çok daha değerli olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu