Kripto Para

Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi

Piyasa hacmi 7 milyar dolar kaybetti.

Kripto para birimlerindeki fiyat değişimlerindeki devam eden yükselişler bir anda gerileme yaşadı ve fiyatı 4.000 dolar seviyesinin altına düşen Bitcoin, yatırımcılarının piyasadan çekilmesi sonrasında 7 milyar dolarlık toplam kripto para piyasası hacmi kaybı yaşattı. Bitcoin fiyatındaki 100 dolardan daha büyük orandaki düşüş dolayısı ile yatırımcıların bir kısmı, kripto para sahibi olup olmamak konusunda tekrar büyük bir karmaşa ve kararsızlık yaşarken, gelecek birkaç haftanın bu sürede en büyük önemli noktasının Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu yönündeki değişimler olacak olduğu yönünde olduğu belirtildi.

Bitcoin fiyatındaki değişimin devam etmesi sonrasında piyasa hacminden silinen 7 milyar dolarlık değişim dolayısı ile piyasada olan güven azaldı ve 4.000 dolar yerine 3.900 dolar seviyesine düşüş yaşanması, dengelenme sürecinin olmadığını ve dengelenme sürecinin olmamasının yanında fiyatların devam eden bir düşüş eğilimi içerisinde olduğunu gösterdi.

Bitcoin Cash hard forkundan sonra başlamış olan düşüşler devam etmiş ve kripto para birimlerindeki düşüşler binlerce dolar ile anılmaya başlamış ve kripto para fiyatlarındaki değişimler ciddi oranda değişimler yaşanmış ve fiyatlar gerilemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu