Kripto Para

Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti!

Bitcoin fiyatının düşmesi piyasa hacminde kayıp yarattı.

Kripto para piyasası son günlerinde yükselmeye başlamış ve yatırımcıları bu yönü ile memnun etmişti. Kripto para yatırımcıları bir anda yükselen kripto para fiyatlarının piyasa hacmi üzerinde yarattığı olumlu yükseliş ortamı geride kaldı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile piyasa hacmi oranlarındaki düşüş arttı ve buna bağlı olarak kripto para alımlarında ciddi düşüşler oldu. Bitcoin alımı yapmaya hazırlanan ve 4.000 doların alım yapılabilecek fiyat seviyelerinden olduğunu düşünen kişilerin büyük bir bölümü, piyasa ortamında yatırım yapmanın zorluklarından ve risklerinden bahsedilmeye başlaması ile birlikte piyasada alım yapmanın zamanı olmadığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki değişimler akıl karıştırıcı!

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin akıl karıştırıcı olduğunu düşünen milyonlarca yatırımcı, piyasada bekledikleri gibi bir ortamın olmadığını ve fiyatların düşmeye başlaması ve tekrar 3.600 dolara kadar düştüğünü belirterek, piyasa ortamında yatırım yapmanın güvenilir olmadığını açıkladılar. Yatırımcılara göre kripto para piyasalarında yaşanabilecek olası fiyat artışları yakın zamanda yaşanmaz ise yatırımcılar mevcut yatırımlarını da satabilecek olduklarını, dip fiyat beklentilerinin 3.000 dolar seviyesine düşebilecek olduğunu belirterek piyasaya güvenmiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu