BitcoinXRP

Piyasalardaki Çöküş Tüm Kripto Değerleri Vurdu! Yüklü Aktarımlar Gerçekleşiyor

Değer kayıpları sürerken yüklü kripto para aktarımları gerçekleşmeye devam ediyor.

Bugün yaşanan “kanlı perşembe” en başta Bitcoin’i vurduğu gibi diğer bütün altcoinleri de dibe çekti. Gün içinde bazı borsalarda 5500 doların altını gören Bitcoin, adeta bütün piyasalarda deprem etkisi yaşattı. Söz konusu depremden nasibini alan XRP de 0,15 dolar seviyesine düştü ve dakikalar içinde neredeyse yüzde 25’lik değer kaybı yaşadı.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken VanEck’in dijital para şefi Gabor Gurbacs Twitter’dan paylaştığı bir mesajla ABD borsalarındaki genel durumla ilgili bilgiler paylaştı. Söz konusu durumu “geçmişe yolculuk” şeklinde tanımlayan Gurbacs, mevcut durumun 2018’in Mart ayını anımsattığını söyledi.

Bazı altcoinlerdeki işlemler neredeyse donma noktasına gelmişken XRPL Monitor’ün Twitter’dan paylaştığı 23.1 milyon dolarlık 150 milyon XRP’nin taşınması da ayrı bir tedirginlik sebebi oldu. Total miktarın birkaç işlem şeklinde gerçekleştiği ve Bitfinex ve Binance borsalarına gönderildiği tespit edildi. Söz konusu aktarımları belirsiz cüzdanlara yapılan yüklü XRP ve BTC aktarımları takip etti. İlgili aktarımlar akıllara yatırımcıların panikleyerek eldeki varlıkları satması ihtimallerini getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu