coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPiyasanın En Eski Analistlerinden Biri, Boğa Lehine Olduğu Altcoini Açıkladı: "Sağlam Görünüyor"

Piyasanın En Eski Analistlerinden Biri, Boğa Lehine Olduğu Altcoini Açıkladı: “Sağlam Görünüyor”

Kripto para analisti il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında boğa lehine düşündüğü bir altcoini yatırımcılar ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en tanınan isimlerinden biri olan il Capo, yaptığı açıklamasında piyasada genel bir düşüş olduğu sıralarda boğa lehine olduğu altcoini paylaşarak şaşırttı.

il Capo, FET, AGIX ve OCEAN altcoinlerde boğa görüşü olduğunu ilan etti. Bunlar her ne kadar üç farklı altcoin gibi görünse de aslında kısa bir süre önce birleşme kararı almışlardı. Kripto para borsası Binance de bu birleşme etkinliğini destekleyeceğini bildirmişti.

Analist, birleşik isimleri ASI olan bu kripto paraların sektörü olan yapay zeka (AI) alanında boğa lehine olmasının sebebini, bu üç altcoinin gerçekten de “sağlam” görünmesi olarak gösterdi. Analiste göre bu üç token Temmuz ayı civarında birleşme etkinliğini tamamlayacak ve bu da söz konusu sektörün büyümesini hızlandıracak.

İlgili Haber  Milyarder Yatırım Şirketi Pantera, Yatırım Yapacağı Altcoini Seçti!

Buna ek olarak il Capo, yine yapay zeka alanından bir hisse senedi olan Nvidia’nın son zamanlarda güçlü durduğunu ve bununda kripto para sektöründeki yapay zeka altcoinleri ile bir ayrışma gösterdiğini söyledi.

il Capo, mevcut portföyünün önemli bir kısmının yapay zeka altcoinlerinden oluştuğunu, bunlar arasında da hem düşük piyasa değerli hem de yüksek piyasa değerli tokenler olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları