coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPiyasanın En Eski Analistlerinden il Capo, İki Altcoinde Long Olduğunu Açıkladı! Portföyünde...

Piyasanın En Eski Analistlerinden il Capo, İki Altcoinde Long Olduğunu Açıkladı! Portföyünde Hangi Altcoinler Var?

Piyasanın en eski analistlerinden biri olan il Capo of Crypto long pozisyonda olduğu altcoinleri açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasanın en eski analistlerinden biri olan ve genelde bearish görüşleriyle tanınan il Capo of Crypto, ilginç bir şekilde son zamanlarda bullish yorumlarda bulunuyor.

Haftaiçinde yaptığı analizinde, önümüzdeki birkaç hafta boyunca özellikle altcoinlerde yükseliş beklediğini belirten il Capo, bugün portföyüne ilişkin bir değerlendirme yaptı.

Bu noktada ilk olarak Ethereum ve Solana’da long pozisyonda olduğunu ve bu pozisyonlarını hala taşıdığını belirten analist, ETH ve SOL‘daki long pozisyonlarını kapatmayacağını söyledi.

Majör portföyünde yani parasının büyük kısmını tuttuğu portföyünde çoğunlukla RWA ve AI tabanlı Polkadot (DOT), Render (RNDR), FET/ASI gibi altcoinlerin bulunduğunu belirtenn il Capo, beklediği yükseliş sinyali geldiğinde biraz daha ekleme yapacağını ifade etti.

Capo, analizinin başarısız olması durumunda ise portföyündeki altcoinlerde satış yapmaya başlayacağını belirtti.

“ETH/BTC mevcut koşullarad güç gösteriyor. İyi işaret.

ETH ve SOL’da long kalıyorum ve majör portföyüm (DOT, RNDR, FET/ASI…) ve çoğunlukla RWA ve AI ile ilgili altcoinlerden oluşuyor ve karışık düşük miktarlı yatırımlarım var.

Zaten yeterince altcoin maruziyetim var, ancak yükseliş sinyalini görürsem daha fazlasını ekleyeceğim. Ancak analizim geçersiz olursa pozisyonlarımı kesmeye başlayacağım.”

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları