AnalizBitcoinHaberler

PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! “Aralık 135.000$”

PlanB'nin son Bitcoin yorumunu aktardık.

Dünkü yazımızda Bitcoin’deki satış baskısının devam edebileceğini belirtmiştik. Günlük Ma20 altında yapılan gün kapanışı ile satışların arttığını gözlemliyoruz.

Bitcoin’de  aşağı yönlü kırılan pek çok simetrik üçgen görünümü olsa da bu düşüşler sırasında Bitfinex balinalarının short pozisyonlarını kapatması pozitif bir veri olarak önümüze çıkıyor.

İlgili Haber  Bitcoin'de Son Durum Ne? Balina Pozisyonlarını ve Ölüm Kesişimini İnceledik!

Bitcoin S2F modelinin mucidi PlanB kısa süre önce Bitcoin’deki beklentilerini paylaştı. Bitcoin’in Elon Musk’ın enerji Fud’u ve Çin’in baskı politikası nedeniyle bu denli düştüğünü ifade eden analist, satış baskının haziran ve temmuzda devam edebileceğini ifade etti.

“Bir çok temel nedenden ötürü haziran ve temmuz aylarında zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. 2021 için en kötü senaryoma göre, Ağustos’ta 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
6 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu