bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinPlanB Bitcoin'de 3000$'lık Pump Bekliyor! "Son 12 Saat"

PlanB Bitcoin’de 3000$’lık Pump Bekliyor! “Son 12 Saat”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’de 60.000$ üzerinde kalmaya devam etse de, marketin kırmızı renge büründüğünü görüyoruz. Peki bu hareketler aylık kapanış öncesi bir silkeleme hareketimi? yoksa gerçekten düşüyor muyuz?

Öncelikle Bitcoin’deki bu aylık kapanışın önemli ve kritik olduğunu görüyoruz. Daha önce de aktardığımız gibi teknik olarak 58800$ üzerindeki aylık kapanış önümüzdeki aylara yönelik yükseliş beklentimizi korumamızı sağlayacaktır.

Bu noktada gözler PlanB’nin en kötü Bitcoin senaryosuna çevrildi. Bildiğiniz üzere Haziran ayındaki analizi ile bugüne kadar olan bütün aylık kapanışları bilen analistin Ekim ayı tahmini fiyatın  63.000$’ın üzerinde olacağı yönündeydi.

Şuan 63.000$’dan %4 uzaklıkta olan Bitcoin’de gözler aylık kapanışa çevrilmişken, kapanışa kısa süre kala gelecek bir pumpla PlanB’nin hedefi gerçekleşecek mi merakla bekliyoruz.

PlanB kısa süre önce beklentilerinde bir değişiklik olmadığını ima ederek, kapanışa 12 saat kaldığını söyledi. Eğer bu 12 saatte Bitcoin’de 3-4 bin dolarlık bir pump görürsek, PlanB’nin analizlerine olan güven katlanarak artacaktır.

İlgili Haber
PlanB'nin En Kötü Senaryosu

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bekliyoruz bakalım gitmeye hiç hsli yok btc nin

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları