AnalizBitcoinHaberler

PlanB’nin “En Kötü Senaryosu” Tıkır Tıkır İşliyor! Bitcoin İçin Sırada Ne Var?

Bitcoin beklentilere paralel olarak Ağustos ayında yükseliyor.

Bitcoin’de şimdiye kadar başarılı işler yapan stoktan akış modelinin (S2F) mucidi PlanB 20 Haziran tarihinde Bitcoin için en kötü senaryo tahmini açıklamıştı.

İlgili Haber
PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! "Aralık 135.000$"

Çin FUD’u sonrası Bitcoin’deki hash rate kaybına bağlı olarak gelen düşüşler S2F modelinde sapmaya neden olmuş ve indikatörün doğruluğu tartışılmaya başlamıştı.

Ancak PlanB bunun geçici bir sapma olduğunu ve en kötü senaryoda dahi Bitcoin’in bu yıl 135.000$’a çıkacağını ifade etmişti.

En kötü senaryosunu takipçileri ile paylaşan analist ay ay beklentilerini açıklamıştı. Ağustos ayında Bitcoin’in 47.000$’ın üzerinde çıkacağını tahmin eden analist bu tespitinde başarılı oldu. Bugün itibariyle Bitcoin 48.150$ seviyelerine kadar yükseliş kaydetti.

PlanB’nin en kötü senaryosunda gelecek aylara ilişkin beklentileri ise şu şekilde; “Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

Kaynak: PlanB
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Doğruya doğru, temmuzda bu haberi gördüm, plan b eylulu bekleyip göreceğiz.

Faik

Vay bre


Başa dön tuşu