AnalizBitcoin

PlanB’nin Kritik Bekleyişi: Bitcoin’de 30.000$ mı, 100.000$ mı?

Başarılı analist PlanB'nin yıl sonu BTC fiyat tahmini ne?

Bitcoin’de sene sonu yaklaştıkça analistlerin yorumları da peşi sıra gelmeye devam ediyor. Ancak analistlerin çoğu sene sonuna doğru bir ralli daha görebileceğimizi ifade ediyor. Bu konuda bir açıklama da tutarlı tahminleriyle bilinen ve S2F modelinin mucidi olan PlanB’den geldi. PlanB “Bitcoin için önümüzdeki süreç çok kritik, merakla bekliyorum” diyerek paylaşımda bulundu.

PlanB açıklamasında; “Aralık kapanış fiyatı ne olacak… s2F modeli 100.000 dolar diyor ancak zaman modeli (logaritmik regresyon) 30.000 dolar diyor. Önümüzdeki aylar gerçekten ilginç olacak. Benim param tabi ki S2F modelinde…” diyerek önümüzdeki aylardaki fiyat hareketliliğine dikkat çekti.

Kendisine sorulan “neden zaman modelini baz alıyorsunuz” sorusuna ise, “başkalarının düşüncelerini de incelemek her zaman iyidir” şeklinde yorum yapan ünlü analist, eylül ayındaki kapanışın da 43.000 dolar üzerinde yapılacağını düşünüyor. Ayrıca sene sonu 100.000 dolar planına göre yatırımını şekillendiren PlanB, S2F’nin başarılı şekilde çalışması devamında 2022’deki fiyat tahmininin de 288 bin dolar olduğunu ifade etti.

Son olarak açıklamalarına ekleme yapan ünlü isim, “fiyat artmalı ve Aralık ayında 100.000 doların üzerine çıkmalı. Eğer bu durum olmazsa S2F modeli ölmüş demektir” diyerek açıklamalarını bitirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu