bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriPolkadotPolkadot (DOT) Sonunda Harekete Geçti: İşte Olası DOT Hedefleri

Polkadot (DOT) Sonunda Harekete Geçti: İşte Olası DOT Hedefleri

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum katili olarak piyasaya hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede top 10 içerisine giren Polkadot (DOT), uzun süren bir sessizlik sonrasında yeniden hareketlendi.

51,59 dolara kadar ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmayı başaran Polkadot, parachain satışlarının onaylanması haberi ile harekete geçti.

Parachain satışları aslında bir yıldan beri konuşulmaktaydı ve 4 Kasım tarihindeki satış başlangıcı büyük bir ralliyi şimdiden tetikledi gibi gözüküyor.

Polkadot İçin %100 Artış Zamanı Geldi

DOT fiyatının yükselişi ise %100 ve üzerine çıkana kadar devam edebilir. Aslında DOT fiyatının yükselişinin tek sebebi parachain satışları değil ve ağda aktif bir şekilde kullanıcı artışı da görülmekteydi.

Polkadot geliştiricilerinin sayısının ve buna bağlı olarak uygulamaların artması da aslında ekosistemin bir döngü içerisinde büyüdüğünü göstermekte.

Polkadot geliştiricilerinin şimdi parachain satışları ile başka projeleri de ekosisteme dahil edebilecek olmaları ve beklentinin karşılanması, fiyatın tetiklenmesini sağladı.

Peki DOT fiyatı için olası hedefler neler?Aslında teknik analize bakıldığında %127’lik Fibonacci seviyesinin 62 dolara işaret ettiği görülmekte. Bu da DOT için kısa vadede ilk hedefin burası olabileceğini gösteriyor.

Bunun devamında ise fiyatın ilk başladığı yerden %100 yükseliş elde edene kadar yani 80 doları görene kadar yükselmeye devam edebileceği söylenebilir. Bu seviyeler önümüzdeki günlerde dikkatle izlenmeli ve piyasanın tersine dönmesine karşı da 47 dolar desteği takip edilmeli. DOT buna rağmen şu an tam anlamıyla yükseliş sinyalleri veriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları