Kripto HaberleriHaberlerPolonya'da yeni yasalar hazırlandı

Polonya’da yeni yasalar hazırlandı

Takip et

Polonya’da henüz onaylanmayan yeni yasa tasarısı devreye alınmaya hazırlanıyor. Kripto paralar ile ilgili olarak bakanlıkça hazırlanan yeni yasa tasarısı merkezi olan ve merkezi olmayan kripto paraları ayırırken bu konuda ülkede atılacak olan adımların ne kadar etkili olacak olduğu konusu şimdiden fazlası ile merak ediliyor.

Polonya’nın ekonomik olarak birçok Avrupa ülkesine göre daha geride olması ve daha çok ekonomik sorunu olmasının kripto paralar konusunda vergi alınmasına daha fazla yakın hale gelebilecek olduğunu ve bu konuda ülkede yeni bir takım yasaların ortaya çıkmasının daha kolay olabilecek olduğunu belirtiyor. Birçok insan hala daha Polonya’da kripto para sahibi olmamasına rağmen gelecekte kripto para sahibi olabilecek olduğunun mesajını veriyor.

Polonya yasaları etkin kullanabilir

Polonya’da kripto paralar ile ilgili yasaların daha etkin ve daha başarılı bir kullanımının gelecekte daha fazla insanın kripto paralara erişimini sağlamak ve daha fazla insanın kripto para sahibi olmasını sağlamak konusunda etkili olabilecek olduğu yönünde bir görüş hakim. Ülke yönetimi ise bu konularda açıklama yapmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları