Bitcoin

Pompliano Açıkladı: “Bitcoin İçin En Büyük Riskler Bunlar!”

Pompliano, BTC'ye karşı en büyük riski açıkladı.

Ünlü kripto para analisti ve Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, lider kripto para birimi Bitcoin’in daimi destekçilerinden birisi olarak da biliniyor.

Pomp, yıllardan beri sektörün içinde olmanın yanı sıra sektörün en önde gelen isimleri ile podcast yapması ile de ön plana çıktı ve görüşleri bir hayli değerli.

Bitcoin’i Tehdit Eden Unsurlar

Ünlü isim, The Best Business Show’un yeni bölümünde ise Bitcoin’i tehdit eden en büyük faktörü açıkladı.

Pompliano, birçok kişinin düşündüğünün aksine Bitcoin’i tehdit eden en büyük şeyin aslında rakip bir kripto para birimi olmadığını vurguladı ve sıraladı.

Analist, Bitcoin’in büyümesini etkileyebilecek faktörlerin birden çok olduğunu ve bunların başında Satoshi Nakamoto’nun geldiğini vurguladı.

Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunun öğrenilmesi ve devamında bunun kötü birisi olması, BTC üzerinde negatif etki oluşturabilir. Aslında bu söylemi ile Nakamoto’nun kim olduğu bildiğini dolaylı olarak söylemiş oldu.

Ünlü isme göre ikinci tehlike ise hükümetlerin gelecekte buna karşı ciddi regülasyonlar getirmeleri ve vergilendirmeli. Pompliano bunların fiyat için ciddin risk olduğunu ifade ediyor.

Ünlü isme göre Bitcoin için en büyük risk ise, bunun tamamen kendine ait bir sistem olması ve dışarıdan hiçbir şeye ihtiyaç duymaması.

Pomp aslında bu ifadesi ile BTC’nin “eleştirmenleri” kızdırdığını vurgulayarak BTC’nin kendisini bitirebilecek bir riske sahip olduğunu vurguladı.

Yani Pomp’a göre BTC’nin bu kadar merkeziyetsiz olması dünyadaki büyük ekonomik aktörleri oldukça fazla rahatsız ediyor ve kendisine çoktan savaş açılmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu