coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Altcoinde Önemli Gelişme: Kilitler Açılıyor, Satış Baskısı Olabilir Mi?

Popüler Altcoinde Önemli Gelişme: Kilitler Açılıyor, Satış Baskısı Olabilir Mi?

Son dönemin popüler altcoini Çarşamba günü toplam token arzının yaklaşık %0.5'inin kilidinin açılacağını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dönemin popüler altcoini Aptos planlanan bir hamleyle, Çarşamba günü toplam token arzının yaklaşık %0.5’inin kilidi açılacak.

Altcoin Aptos (APT), Satış Baskısı Yaratabilecek 50 Milyon Dolarlık Token Kilidini Açıyor

Veriler, milyonlarca Aptos (APT) tokeninin Çarşamba günü, dolaşımdaki arzı %0.5 oranında artıracak planlı bir hareketle açılacağını gösteriyor. Kilit açma işleminin 12 Nisan saat 05:30’da gerçekleşmesi bekleniyor.

APT son 24 saat içinde yaklaşık %8 artarak Bitcoin’den (BTC) ve genel piyasadan daha iyi performans gösterdi. Aptos ağı şu anda piyasa değerine göre 2.3 milyar doların üzerinde bir değere sahip.

APT kilidinin açılması, mevcut fiyatlara göre 50 milyon doların üzerinde bir değere sahip. Kilit açma, herhangi bir blok zinciri ağına ait yeni tokenların, genellikle önceden planlanmış token planlarına dayalı olarak otomatik olarak açık piyasaya sürülmesini ifade eder.

İlgili Haber  Bu Altcoin Dev Ortaklığı Duyurdu: Fiyatında Sıçrama Yaşanıyor!

Toplam APT tokenlarının yaklaşık %84’ü hala kilitli durumda, yani tokenların büyük bir kısmı henüz piyasaya çıkmadığı için mevcut değerlemeler uzun vadede muhtemelen düşebilir.

Token kilitlerinin açılması, katılımcılar harekete tepki gösterdikçe piyasayı etkileme gücüne sahip önemli olaylardır.

Tokenların piyasaya sürülmesi erken yatırımcıların, geliştiricilerin ya da diğer sahiplerin ellerindeki varlıkları fiyat hala yüksekken satmasına olanak tanıyarak satış baskısına katkıda bulunur.

Bununla birlikte, temel talebe bağlı olarak, yeni yatırımcılar ya da tüccarlar söz konusu tokena ilişkin mevcut varlıklarını artırabilir ve bu da ilk satış baskısı azaldıktan sonra fiyatın yükselmesine yol açabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail