AnalizBitcoin

Popüler Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeleri Açıkladı!

FED kararının kripto piyasasına olan etkilerini de değerlendiren Michael Van De Poppe'un fiyat öngörülerini sizin için derledik.

FED‘in aldığı faiz kararları sonrası açıklamada bulunan FED Başkanı Powell, son olarak “Enflasyon geçen yıldan düşük olacak ancak yine de yılın ortasına kadar yüksek kalmasını bekliyoruz. Sonrasında inişe geçecek.” açıklamasında bulunmuştu. Söz konusu gelişmelerin Bitcoin ve kripto paraları nasıl etkileyeceği ise merak konusu olmuştu.

Popüler kripto analisti Michael Van De Poppe, FED sonrası Bitcoin‘in kaybetmemesi gereken destek seviyelerini açıkladı.

Twitter’da 576 binden fazla takipçisi bulunan Poppe, Twitter ve Youtube hesabı üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

“FED’in Kararının Bitcoin Ve Diğer Kriptolar Üzerinde Çok Büyük Bir Etkisi Yok!”

FED‘in kararlarının Bitcoin başta olmak üzere genel kripto piyasası üzerinde çok büyük bir etkisinin olmadığını belirten Poppe, Bitcoin için olası kritik seviyeleri açıkladı.

Bitcoin için mevcut fiyat hareketine bakıldığında 39.700 dolarlık seviyenin korunması gerektiğini belirten analist, bu seviyenin yitirilmesi halinde yavaş yavaş yükselen diplerin yok olacağına ve 38.000 dolar seviyesine kadar inileceğine inanıyor. Poppe ayrıca böylesi bir hareketi varlıkları elden çıkarmak için güçlü bir sinyal olarak yorumluyor.

“45.000 Dolar Görülebilir!”

Öte yandan 39.700 dolar desteğinden yukarı yönlü bir kırılma gerçekleşirse 45.000 dolarlık seviyenin de test edilebileceğini sözlerine ekleyen Poppe, bu yükselişin Bitcoin ve kripto paralar için boğa sezonunun tetikleyicisi olabileceğini ifade etti. Ancak lider kriptonun bir süre daha 39.700 ile 45.000 dolar arasındaki değerlerde kendisine yer bulmaya çalışacağını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu