AltcoinAnalizHaberler

Popüler Analist, Bu Altcoin İçin Net Konuştu: “Hayatta 1 Defa Gelecek Fırsat”

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, popüler bir altcoin için net konuştu.

Kripto para piyasasının çok yakından takip ettiği bir analist, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve piyasa geneli hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, 600.000 takipçisine yönelik önemli açıklamalar yaparken bir fırsat paylaşımında da bulundu.

BTC Fiyatı Yükselişe Geçti

Analist Poppe, BTC fiyatının 29.600 doları kırması gerektiğini ve asıl buradan sonra 30.000 dolar macerasının başlayacağını vurguladı. 26.000 dolara kadar düşüşün normal olduğunu ifade eden analist, 24.000 doların bile destek olabileceğini aktarmıştı.

Analistin ifadeleri sonrasında ise BTC fiyatı 24 saat içerisinde %12 yükseliş elde etti. Ethereum da bunu takip ederek ciddi bir yükseliş şansı yakaladı.

Analiste göre yaşanan bu toparlanmanın sebebi ise UST ve LUNA macerasının bitmesi.

İlgili Haber
Fitch, Terra Çöküşünün Ardından Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu!

Buna rağmen Poppe, BTC ve ETH dışında özellikle spesifik bir altcoine vurgu yaptı. Poppe, bir altcoinin bu fiyat üzerinden resmen hayatta bir kere görülecek bir fırsat verdiğini düşünüyor.

LINK, Fırsatın Kendisi

Ünlü analist, 6 dolara kadar gerileyen Chainlink fiyatının resmen hayatta bir kere gelecek bir fırsat olduğunu vurguladı. Ünlü 2021 boğası öncesi 3 dolardan alanları zengin eden LINK, an itibarıyla neredeyse o fiyata kadar geriledi. LINK bu tweet sonrasında %23 değer kazandı ve 7 dolara kadar çıktı ancak Poppe bunun çok daha yüksek noktalara ulaşmasını beklemekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu