blank
EthereumHaberler

Popüler Analist Ethereum’daki (ETH) Yükselişin Kaynağını Açıkladı! “Bunları Takip Edin”

Ethereum 3847$ ile rekorunu tazeledi.

En büyük ikinci altcoin olan Ethereum yükselişine devam ediyor. Ethereum gün içerisinde 3847$’a yükselerek rekorunu tazeledi.

Ethereum’un yükselişindeki ana etkenleri önceki haberlerimizde paylaşmıştık. Bu etkenlerin başında kurumsal yatırımcı ilgisi, güncelleştirmeler sonrası düşen ağ ücretleri ve artan talep yer alıyor.

Analiz şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Ethereum’daki yükselişin kaynağı olarak ABD’li yatırımcıları görüyor.

ABD’nin en büyük borsası Coinbase’de Ethereum fiyatları alıcı baskısı nedeniyle Binance gibi borsalara kıyasla daha yüksek bir fiyattan işlem görüyor. Bu duruma dikkat çeken Ju şu ifadeleri kullandı:

Ethereum Coinbase borsasında hala inanılmaz primli işlem görüyor.

Uzun vadede Ethereum satmak artık iyi bir fikir değil gibi. ABD’li kurumsal yatırımcıları takip edin onlara karşı olmayın”

Ju’nun paylaştığı grafik incelendiğinde Ethereum’a olan talebin 2000$ üzerinde inanılmaz derecede arttığı görülüyor. Ju, kurumsal yatırımcıların tersine işlem yapılmaması gerektiği konusunda uyarıyor.

İlgili Haber  Glassnode: "Ethereum (ETH) Değerinin Altında İşlem Görüyor" -On Chain Analiz-

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu