blank
Altcoin

Popüler Analist, Şu An Gözden Kaçırılan 3 Altcoin’i Açıkladı: “Rekor Kırabilirler”

Cantering Clark'a göre 3 altcoin yakında rekor kırabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatının 63.000 doların üzerine çıkarak rekor kırması, altcoin sezonunun da bittiğinin düşünülmesine yol açtı. Kripto para piyasasının toplam değeri 2,1 trilyon doların bile üzerine çıktı ve bu yükselişin büyük bir kısmı altcoinlere ait.

blank

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Durdurulamıyor: 1 BTC Artık 512.000 TL Ediyor!

Serum, Patlamaya Hazır

Önde gelen bir kripto para analisti ise mevcut altcoin rallisine rağmen gözden kaçırılan 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Cantering Clark, 50.000’e yaklaşan takipçilerine yönelik açıklamasında ilk altcoin’in ise Serum (SRM) olduğunu belirtti. Merkezsiz bir kripto para borsası olan Serum’un kripto parası SRM, son dönemde zaten ciddi bir yükseliş elde etti.

Clark, SRM fiyatının yükselişe hazır olduğunu da paylaştı. SRM fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 7,10 dolardan işlem görmekte.

Analistin radarındaki ikinci kripto para birimi ise piyasaya kısa süre önce giren Orakuru (ORK) oldu. Binance Smart Chain tabanlı oracle protokolü, geleceğin Chainlink’i olmaya aday. ORK’un ön satıştan alım yapanların yüklü satış yapması ile düştüğünü ve yavaş yavaş eski seviyesine döndüğünü belirten analist, bunun kod tabanı denetlenmiş bir proje olduğuna dikkat çekti.

Analistin ORK ve SRM sonrasındaki hedef kripto para birimi ise Cosmos (ATOM) oldu. Ethereum rakibi olarak görülen Cosmos ağının ATOM fiyatının yükselişine katkı sağlayacağını düşünen analist, yukarı yönlü hareket bekliyor.

ATOM fiyatı basın saati itibarıyla 22,23 dolardan işlem görüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu