coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analistten Solana Tabanlı Bu Altcoin İçin "Düzeltme Devam Edecek Uyarısı"!

Popüler Analistten Solana Tabanlı Bu Altcoin İçin “Düzeltme Devam Edecek Uyarısı”!

Popüler analist Ali Martinez Solana (SOL) tabanlı altcoin BONK fiyatındaki olası düzeltme konusunda yatırımcıları uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler analist Ali Martinez Solana (SOL) tabanlı altcoin BONK hakkında yatırımcıları uyardı.

Bu noktada daha önce BONK fiyatının haftalık grafikte TD Sequential göstergesine göre satın alma sinyali verdiğini belirten analist, göstergenin BONK fiyatında artık atış sinyali verdiğine dikkat çekti.

Analiste göre TD Sequential göstergenin satış sinyali vermesi BONK için son haftalarda yaşanan artışın gerileyebileceğine dair bir işaret olarak yorumlandı.

Bu noktada Ali Martinez BONK için geri dönüşün tam olarak ne zaman tetikleneceğini tahmin etmediğini, ancak bu düzeltmenin bir ile dört hafta sürebileceğini tahmin etti.

“BONK’un boğa koşusunda geri dönüş. TD Sequential göstergesi haftalık grafikte bir satın alma sinyali sunmuştu!

Ancak aynı gösterge şimdi de satış sinyali veriyor. Bu, durum BONK’un bir ila dört hafta sürecek bir düzeltme dönemine girebileceğini gösteriyor.”

BONK yazım esnasında 0,00001165 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail