Kripto HaberleriBinance CoinPopüler Bitcoin Borsası Binance'ten Yeni Bir Hamle Daha!

Popüler Bitcoin Borsası Binance’ten Yeni Bir Hamle Daha!

Takip et

Binance farklı piyasalara girme yolundaki adımlarına bir yenisi daha eklendi ve WazirX borsasını satın aldığını açıkladı.

Binance’in Mumbai merkezli kripto para borsası WazirX’i satın aldığı haberlerinin çıkmasının ardından WazirX CEO’su Niscal Shetty, haberi onayladı ve bu satışın Hindistan’daki kripto para yatırımcıları için son derece güzel bir gelişme olduğunu ifade etti.

Bilindiği gibi Hindistan’daki regülatörler tarafından bankaların kripto para platformlarına hizmet vermesi yasaklanmış durumda ancak buna rağmen Hindistan’da çok büyük bir kripto para piyasası mevcut.

Binance, Yeni Girişimlerde Bulunacak mı?

WazirX, Hindistan’da ulusal olmayan bir borsa tarafından satın alınan ilk platform oldu. Binance’in WazirX’i ne kadara satın aldığı henüz bilinmezken dünyanın en büyük kripto para borsasının daha fazla itibari paraya sahip olmak adına yaptığı girişimlerin hızla devam edeceği yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım Binance’in sıradaki hamlesi ne olacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları