Binance CoinBorsaHaberler

Popüler Bitcoin Borsası Binance’ten Yeni Bir Hamle Daha!

Binance, Mumbai merkezli kripto para borsası olan Wazirx'i satın aldı.

Binance farklı piyasalara girme yolundaki adımlarına bir yenisi daha eklendi ve WazirX borsasını satın aldığını açıkladı.

Binance’in Mumbai merkezli kripto para borsası WazirX’i satın aldığı haberlerinin çıkmasının ardından WazirX CEO’su Niscal Shetty, haberi onayladı ve bu satışın Hindistan’daki kripto para yatırımcıları için son derece güzel bir gelişme olduğunu ifade etti.

Bilindiği gibi Hindistan’daki regülatörler tarafından bankaların kripto para platformlarına hizmet vermesi yasaklanmış durumda ancak buna rağmen Hindistan’da çok büyük bir kripto para piyasası mevcut.

Binance, Yeni Girişimlerde Bulunacak mı?

WazirX, Hindistan’da ulusal olmayan bir borsa tarafından satın alınan ilk platform oldu. Binance’in WazirX’i ne kadara satın aldığı henüz bilinmezken dünyanın en büyük kripto para borsasının daha fazla itibari paraya sahip olmak adına yaptığı girişimlerin hızla devam edeceği yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım Binance’in sıradaki hamlesi ne olacak?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu