Altcoin

Popüler Borsanın Altcoinde Son Durum Ne?

CRO, zirveden sonra %55 kayıp yaşadı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yeniden harekete geçti ve 43.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

BTC’nin bu pozitif hamlesi Ethereum (ETH) başta olmak üzere birçok altcoini etkilese de bir altcoin hala yaralarını tam olarak saramadı.

CRO, Zirveden Sonra Tepetaklak Oldu

FTX kripto para borsasından sonra büyük reklam anlaşmalarına imza atarak ses getiren Crypto.com Coin (CRO), zirveden sonra serbest düşüş yaşadı.

CRO an itibarıyla 0,46 dolar seviyesinden işlem görmekte ve son 7 gün içerisinde aslında hiç düşüş veya yükseliş yaşamadı.

CRO’nun asıl darbeyi ise uzun vadede Kasım 2021’den beri yavaş yavaş yediği görülmekte.

CRO, 24 Kasım tarihinde 0,96 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. CRO fiyatının birçok reklam anlaşması ile böylesine hızlı yükselmesi ise analistlerin o tarihlerde uyarılarda bulunmasına neden olmuştu. CRO da tahmin edildiği gibi sert düşüş yaşadı.

İlgili Haber
Crypto.com'un 216 Milyon Dolarlık Yatırımı CRO'yu Hareketlendirdi!

Teknik analize bakıldığında %50 üzerinde düşüş yaşayan CRO’nun tam kritik destek hattında kaldığı görülmekte.

0,36 dolara kadar çekilen CRO, an itibarıyla yeniden 0,44 dolar destek hattının üzerine çıktı. 0,618 Fibonacci geri çekilme seviyesi ile kesişen 0,42 doların üstünde kalınması, yükseliş şansını arttıracaktır. Buna ek olarak 0,32 dolar da güçlü bir yatay destek konumunda.

Şu an için CRO’nun hareketlenmesi için de öncelikle zirveden başlayan satış baskısının bitmesi lazım ve bu durum bitmiş gibi gözüküyor. CRO için sıradaki direnç hedefi ise 0,57 dolar olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu