BorsaHaberlerKripto Para

Crypto.com’un 216 Milyon Dolarlık Yatırımı CRO’yu Hareketlendirdi!

Crypto.com genişleme planları çerçevesinde iki borsa satın aldı.

Singapur merkezli kripto para borsası “Cryptocom” ABD merkezli NADEX ve Small Exchange isimli iki küçük borsayı 216 milyon $’a satın aldı.

Cryptocom borsası genişleme planlarının bir parçası olarak aldığı borsaları ABD müşterilerinin belirli türevler ve vadeli işlem ürünlerinin ticaretini yapması için bir aracı olarak kullanacak.

Her iki borsa da Londra merkezli IG Group’un Kuzey Amerika şubesinin bir parçasıdır.  Kuzey Amerika Türevleri Borsası (NADEX), perakende odaklı türevler sunan ABD merkezli bir çevrimiçi borsa iken Small Exchange perakende yatırımcılar için de küçük, basitleştirilmiş vadeli işlemler ürünleri sunan vadeli işlem borsası olarak karşımıza çıkmaktadır.

CryptoCom’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek yaptığı açıklamada temel amaçlarının güvenli, düzenlenmiş ve birinci sınıf araçlardan oluşan bir platform sunmak olduğunu belirterekNihai hedefimiz finansal bağımsızlığa ulaşmaktır. Bu bağlamda borsa satın alma işlemlerimiz bu hedefimizin üzerine inşa edilmiştir.” dedi.

IG Group Global CEO’su June Felix ise Cryptocom ile yaptıkları anlaşma ile ilgili şu yorumu yaptı:

“Bu, tüm taraflar için faydalı olan harika bir anlaşma. Nadex ve Small Exchange, güçlü yenilikçi işletmelerdir. Crypto.com’un bu borsaların potansiyelini fark etmesinden memnunuz. Bu müşteriler ve işletmelerle ilgilenen herkes için heyecan verici bir zaman olacak.”

Cryptocom spor alanındaki yaptığı işbirlikleri ile de adından söz ettiriyor. NBA takımı Los Angeles Lakers ile sponsorluk anlaşmasının yanı sıra Formula 1 ile de anlaşma imzaladı.

Haber sonrası CRO’nun fiyatı %6 oranında yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu