coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Memecoinde Token Yakımı Devam Ediyor! Balina Hareketlerinde Artış Yaşanıyor!

Popüler Memecoinde Token Yakımı Devam Ediyor! Balina Hareketlerinde Artış Yaşanıyor!

Popüler memecoinde token yakımları devam ederken balina hareketlerinde de aynı oranda artış yaşandığı görüldü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi %5000’lik şaşırtıcı bir artışla, yakım oranında çarpıcı bir artış yaşıyor.

Balina Göçü Sırasında Shiba Inu’nun Yakım Oranı %5,000 Arttı

Meme kripto para birimi için bu önemli dönüm noktası, büyük sahiplerin fonlarını aktif olarak hareket ettirmesi nedeniyle kayda değer bir balina göçü eğilimiyle aynı zamana denk geliyor.

Tokenları dolaşımdan kalıcı olarak kaldıran bir süreç olan SHIB’nin yakılma oranında önemli bir artış görüldü. En son 24 saatlik istatistikler, 53.136.874 SHIB’in arzdan çıkarıldığını gösteriyor.

Genel piyasa arzındaki bu azalma, talebin sabit kalması veya artması durumunda varlığın fiyatını potansiyel olarak olumlu etkileyebilir.

İlgili Haber  Solana (SOL) Rekorlarına Bir Yenisini Daha Ekledi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Zincir üzerindeki veri analizi, SHIB sahipleri arasında, genellikle kripto balinalarıyla ilişkilendirilen büyük işlemlerde önemli bir artışla birlikte bir faaliyet yoğunluğu olduğunu ortaya koyuyor.

Son 24 saatlik dönemde 47 büyük işlem kaydedildi ve bu da büyük yatırımcılar arasında SHIB varlıklarının yenilenen ilgisine ve potansiyel yeniden dağıtımına işaret ediyor.

Önemli bir yanma oranı artışı ve balina göçünün başlangıcının birleşimi, aktif bir birikim öyküsü çiziyor. Bu gelişmeler potansiyel olarak arzın daralmasına yol açabilir ve ardından fiyat için destek sağlayabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail