coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Oyun Şirketi Animoca Brands Bu Altcoine Yatırım Yaptığını Duyurdu

Popüler Oyun Şirketi Animoca Brands Bu Altcoine Yatırım Yaptığını Duyurdu

Oyun ve metaverse odaklı risk sermayesi şirketi Animoca Brands, TON ekosistemine yatırım yaptığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk’in haberine göre Oyun ve metaverse odaklı risk sermayesi şirketi Animoca Brands, TON ekosistemine yatırım yaptığını duyurdu.

Animoca Brands bu yatırımıyla TON blok zincirindeki en büyük doğrulayıcı haline geldi.

“TON Vakfı bugün, oyun ve açık metaverse için dijital mülkiyet haklarını geliştiren şirket Animoca Brands’ın Açık Ağ (TON) Blockchain’in en büyük doğrulayıcısı haline geldiğini duyurdu.

Animoca Brands, projeler ölçeklenmeye çalışırken TON ekosistemindeki üçüncü taraf oyun ve GameFi projelerinin büyümesine yardımcı oluyor.

Kingsway Capital’den Manuel Stotz’un stratejik çabalarıyla kolaylaştırılan bu işbirliğiyle Animoca Brands, TON ekosistemine olan bağlılığını daha da güçlendiriyor.”

Animoca Brands’ın kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu “TON’a yapılan bu stratejik yatırım, Web2’den Web3’e sorunsuz geçişi kolaylaştırarak gelecek milyon Web3 kullanıcısını kazanmaya yardımcı olma yönündeki daha geniş taahhüdümüzün önemli bir parçası. Ağın onaylanmasında yer almak, Web3’ü ana akım haline getirmeyi amaçlayan TON projesinin arkasındaki vizyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirileceğine olan inancımızın altını çiziyor. TON ile oyunlarda zaten önemli bir büyüme potansiyeli gördük ve heyecan verici TON tabanlı oyunlar geliştiren diğer yenilikçi ekiplerle çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Haberin ardından TON fiyatı %1 oranında küçük bir artış kaydetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail