coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBasın BülteniPrimex Finance, Beta Sürümünü Piyasaya Sürerek, Kullanıcıların Çapraz DEX Ticaret Özelliklerini Deneyimlemelerini...

Primex Finance, Beta Sürümünü Piyasaya Sürerek, Kullanıcıların Çapraz DEX Ticaret Özelliklerini Deneyimlemelerini Sağlıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İlk zincirler arası ana aracılık protokolü olan Primex Finance, Ethereum Goerli test ağında Primex Beta’yı başlattı. Beta sürümü, kullanıcıların protokolün çapraz DEX spot marj ticaretini denemelerine olanak tanır. Beta lansmanıyla birlikte Primex, erken kayıt yaptıranlara avantajlar ve yönlendirmeye dayalı ödüller sunan yeni Yönlendirme Programını da erken kullanıcılar için tanıtıyor.

DeFi, geleneksel finans dünyasında daha önce hayal bile edilemeyen şekillerde yatırımcıları ve tüccarları finansal olarak güçlendirme potansiyeline sahiptir. Buna rağmen, marj ticareti özelliklerine sahip mevcut DEX’lerin çoğu hala merkezi ticaret yürütme mekanizmalarını kullanır ve türev olarak marjin ticareti için sınırlı sayıda varlık içerir.

Primex, DEX’ler üzerinde daha geniş bir eylem çeşitliliği sağlamak için ticaret yürütme mekanizmasını merkezden uzaklaştırır. Merkezi emir defterleri yerine, Primex’teki tüm otomatik ticaret işlemleri bir Koruyucular ağı tarafından gerçekleştirilir. Sonuç olarak, bir emir oluşturmadan pozisyonu kapatmaya kadar tüm ticaret süreci boyunca ademi merkeziyetçilik sağlanabilir.

Primex protokolünün Beta sürümü, aşağıdakiler gibi temel özellikleri sunar:

  • Kullanmadan spot ticaret: Primex Trader’lar, şu anda, kaldıraçsız alan için merkezi olmayan bir şekilde satış yapmak için çeşitli emir türlerini (zarardan çıkma, kazanç alma ve sınırlama emirleri) kullanma yeteneğine sahip olacaklar ve kripto para birimi setleri mesleğine fayda sağlamadan yardımcı olacaklardır.
  • Primex Bölücü: Çeşitli DEX’lerde takasları parçalayan ve ayrıca kaymaları azaltarak ve en iyi takas fiyatlarını ekstra maliyet olmadan bularak bireylerin mesleklerini çok daha başarılı bir şekilde yapmalarına yardımcı olan bir toplama hizmeti olarak çalışan yepyeni bir cihaz.
  • Açık Pozisyon ve Emir Değişikliği: Bireylere peşinat, Kâr Al/Zararı Durdur (TP/SL), sınırlama maliyetini ve açık siparişlerin kullanımını özelleştirme yeteneğinin tanıtılması.
  • Kısmi Pozisyon Kapanış: Tüccarlar şu anda bir istihdam fırsatını kısmen kapatma yeteneğine sahiptir. Bir ayar kısmen kapatıldığında, iade edilen fonlar, finansal yükümlülük boyutuna bağlı olarak Kredi Kovası ile Tüccar arasında dağıtılır.
  • Spot Emirler ve Pozisyon Verileri: Genişletilmiş bilgi gösterisi, her Tüccar’ın alan siparişleri ve ayarlarla ilgili bilgilerden oluşur.
  •  WalletConnect Entegrasyonu: MetaMask’ın geliştirilmesinde, bireyler şu anda WalletCo nnect’i kullanabilir ve Primex’e bağlı kripto cüzdanlarının seçimini genişletebilir.
  • Yeni DEX Entegrasyonları: Primex Beta, çeşitli maliyetlerle Uniswap v2 yüzme havuzlarına ek olarak 3 yepyeni DEX’i (Eğri ve Dengeleyici) sürdürür.
  • Kova Yedekleri: Yatırımcıların maliyetlerinin bileşenini, olası kayıplara karşı garanti altına almak için her Kredi Kovasının Rezerv Havuzuna derhal yeniden yerleştiren yepyeni bir cihaz.
  • Çoklu Dil Desteği: Primex sistemi, ekstra yerel erişim ve kullanımı kolay bir deneyim sunmak için şu anda 7 daha fazla dilde sunulmaktadır.

Referans Programı, Primex Beta ile sunulan yeni mekanizmalara ek olarak, platforma yeni kullanıcıları davet etme karşılığında ödüller sunuyor. Bağlantılar ve yönlendirme katkıları, verileri şeffaf bir şekilde zincir üzerinde depolamak için akıllı sözleşmeler kullanılarak otomatik olarak izlenir.

Ayrıca, Erken Kullanıcı Programı, özel ödüller kazanma ve Primex özel Discord kanallarına erişim şansı için özel mücadelelere katılım sağlar. Sonuç olarak, erken kullanıcılar, yalnızca elçilere özel ödüller kazanmak için Ambassador Programına da katılabilirler.

Kurucu Ortak ve CEO Vlad Kostanda, “Kullanıcılara çok sayıda DEX ve blok zincirinde gerçekten merkezi olmayan bir spot marj ticareti deneyimine açık erişim sunan yeni ana aracılık protokolü aracılığıyla DeFi pazarlarını birleştirme misyonumuzu yerine getirme yolundayız” diyor.

Primex’in. “Bu yeni yükseltme, ekibimizi Primex’in ana ağ lansmanına bir adım daha yaklaştırırken protokolün çalışma şeklini geliştirecek.”

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları