Kripto HaberleriSponsorluPrimeXBT, 3 Milyar Android Kullanıcısına Özel Kripto Para Alım Satım Uygulamasını Piyasaya...

PrimeXBT, 3 Milyar Android Kullanıcısına Özel Kripto Para Alım Satım Uygulamasını Piyasaya Sürüyor

Takip et

PrimeXBT kripto para borsası, söz verdiği gibi bu hafta kendi akıllı telefon uygulamasını piyasaya sürdü. Söz konusu uygulama, sınıfının ve alanının en iyi alım satım araçlarının yanı sıra en popüler yardımcı ekipmanları beraberinde getiriyor ve kripto para yatırımcılarına büyük avantajlar sunuyor.

Peki yeni Android uygulamasında tam olarak neler var ve bu uygulama direkt olarak PrimeXBT’nin potansiyelini nasıl ve ne derece arttırmakta?

PrimeXBT Android Uygulaması, Platformun En İyi Araçlarını Bir Araya Getirdi

PrimeXBT uygulaması aslında tarayıcı tabanlı kullanıcı tecrübesini yakınen takip etmekte ve bunu kopyalamakta. Kullanıcıların daha önce sadece tarayıcı üzerinden ulaşabildiği araçlar artık bu uygulamada da mevcut. Yeni Android uygulaması direkt olarak Android tabanlı olduğu için de kullanıcılara sorunsuz bir tecrübe sunacak.

Kullanıcılar 80’den fazla aktif piyasaya ulaşabilir ve portföylerini yoldayken bile düzenleyebilir. PrimeXBT, hisse senetlerinden Bitcoin’e ve altından petrole kadar her şeyi listelediği için de kullanıcılar sadece uygulama üzerinden birçok varlığa ulaşabilir.

Para yatırmaktan tutun da dakik müşteri temsilcilerine kadar her şeye buradan ulaşılabilir ve normal sitedeki bütün hizmetler buradan elde edilebilir. Uygulamaya henüz eklenmeyen yeni özellikler arasında ise Covesting ve kopya-trading modülleri ile faiz hesapları yer alıyor. PrimeXBT buna rağmen yakın vadede bunları eklemeyi planladığını açıkladı.

Uygulamanı kendisi direkt olarak Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmekte. Kullanıcıların bunu indirdikten sonra uygulamada aynı hesapları ile oturum açmaları mümkün. Giriş güvenliği için ekstra adımlar atan borsa, dahili biometrik özellikleri de buna dahil etti. Uygulama aynı zamanda yeni başlayan kullanıcıların ücretsiz hesap açabilmesini sağlıyor.

Uygulama, Dünya Çapında 3 Milyar Aktif Android Kullanıcısını Hedefliyor

PrimeXBT’nin uygulaması, yeni başlayan birçok kullanıcıya ulaşabilir ve bu nedenle kolayca kaydolmanın bir yolunu sağlayıp hemen hesap açmak kripto para sektörüne  yeni başlayanlar için bir bonus. Mevcut verilere göre yatırımcılar, alım satım yapanlar veya meraklılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kripto para kullanıcısı var. “Hala erken” ifadesi kripto para sektörü için bu sebeple bir hayli doğru kalmakta.

Yukarıda belirtilen bu kullanıcı sayısı, Android uygulama sürümünün potansiyelinin tam olarak ne kadar büyük olabileceğini göstermek için Android kullanıcıları ile kıyaslandığında aslında kripto para sektörünün geleceğine ışık tutmakta. Uygulama bir süredir iOS kullanıcılarının kullanımına sunulmuştu ancak Android sürümü her şeyi değiştirebilir. Söz konusu  PrimeXBT uygulaması bu gidişe 3 milyara kadar aktif Android kullanıcısına ulaşabilir.

Google’ın ürün departmanından sorumlu başkan yardımcısı Sameer Samat tarafından yapılan açıklamaya göre Android cihazları 2021 yılın 3 milyar kullanıcıya ulaştı ve o tarihten beri büyüyor. Kripto para sektörünün de akıllı telefonlar gibi teknolojiler ile inanılmaz bir hızda büyüdüğü göz önüne alındığında, kripto para sektörünün liderlerinden olan PrimeXBT de bu adımla ciddi büyüme elde edebilir.

Ücretsiz Uygulamayı İndir, Her Şeye Erişim Elde Et

Önde gelen kripto para borsası bu tamamen yeni PrimeXBT Android uygulamasını indirmenin yanı sıra, kripto endüstrisini herkes için daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış birkaç yenilik de sunuyor. Copytrading yani kopya alım satım yapmak yeni gelenlerin küresel olarak diğer analist ve yatırımcların deneyimlerinden faydalanmalarını sağlar, faiz ve getiri hesapları, stake yoluyla pasif gelir sağlar ve bir yarışma uygulaması, yatırımcıların gerçek zamanlı olarak alım satım  yapmayı öğrenmek için sanal fonları kullanmalarına olanak tanır.

Şirket buna ek olarak PrimeXBT Trading Akademisi isimli hizmetini de piyasaya sürdü ve bunun yeni yatırımcılar ile alım satım yapanları geliştirip eğitmesini hedefliyor. İster uygulamayı kullansın isterlerse de tarayıcıdan girsinler, PrimeXBT kullanıcıları şirket tarafından sunan sektörün en gelişmiş araçlarına ve avantajlarına erişim elde edebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları