HaberlerXRP

PrimeXBT Ripple (XRP) Ticaretini Durdurdu!

XRP'ye bir delist haberi daha geldi.

Son günlerin en çok konuşan coini XRP ile ilgili yine kötü haber var. SEC’in Ripple açtığı dava sonrası birçok borsadan ve platformdan delist edilen XRP’ye son delist haberi PrimeXBT’den geldi.

Gün içerisinde PrimeXBT’den yapılan duyuruda; “Ripple’ çevreleyen önemli olayların yanı sıra, birden fazla likidite sağlayıcımızın XRP’yi delist etmesi nedeniyle XRP ticaretini kaldırma kararı aldık.” denildi.

XRP’de delist haberleri ardı ardına gelirken birçok analist yaşanacak likidite krizinin XRP’yi yakın gelecekte bekleyen en büyük tehlike olduğunun altını çizmişti. İlk aşamada XRP’yi delist etme kararı almayan Prime XBT gibi borsalar likidite krizi nedeniyle XRP’yi delist etmek zorunda kalmışa benziyor.

Yapılan duyurunun detayları şu şekilde;

“İşlem çifti kaldırma bildirimi: XRP, 10 Şubat 2021’de listeden kaldırılacak,

Ripple ile ilgili son dönemde karşılaşılan önemli olayların yanı sıra, birden fazla likidite sağlayıcımızın XRP’yi listeden çıkarmasının ardından PrimeXBT 10 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 15: 00’de (UTC) aşağıdaki işlem çiftlerini kaldırma ve ticaretini durdurma kararı almıştır.

XRP / USD, XRP / BTC

Lütfen XRP çiftlerinin kaldırılmadan önce 5 Şubat 2021 Cuma günü saat 15: 00’da (UTC) ‘sadece azalt’ statüsüne aktarılacağını unutmayın.

XRP / USD ve XRP / BTC’de yeni pozisyon açma emri 5 Şubat 2021 saat 15: 00’den (UTC) sonra kabul edilmeyecektir.

10 Şubat 2021’de saat 15: 00’te (UTC) XRP / USD ve XRP / BTC’de kalan açık pozisyonlar zorla kapatılacaktır.

Lütfen bunu dikkate alın ve ticaretinizi buna göre planlayın.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu