BitcoinHaberlerKripto Para

Prof. Dr. Özgür Demirtaş Bitcoin Yorumunu Hatırlattı: “Kimsenin Bir Şey Bildiği Yok!”

Sevilen ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş kripto para yatırımcılarına tavsiye verdi.

Kripto paralara dair çektiği youtube videolarıyla ilgi çeken ve sevilen ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda eski videosunu hatırlattı.

Bir Twitter kullanıcısı Özgür Demirtaş’ın Bitcoin (BTC) ve Ethereum’la (ETH) ilgili önceki aylarda yayınladığı bir videosunu “Bu video da efsane oldu, o zaman efsaneyi hatırlayalım” dedi.

Bu paylaşımı gören Özgür Demirtaş, “Güzel demişim” diyerek paylaşımı alıntıladı.

Demirtaş, hatırlattığı videosunda yatırımcılara kripto para yatırımlarında dikkatli olmalarını ve yatırım kararlarını araştırarak ve kimsenin etkisinde kalmadan yapmaları gerektiğini belirtmişti.

Kripto para sektöründe yatırım tavsiyesi veren çok kişi olduğuna dikkat çeken Demirtaş bu kişilerin bir şey bilmediğini ifade etti.

“Bitcoin 3.000 dolar yukarı çıksın, herkes 30.000 dolar daha yukarı çıkacak der, ben demedim mi der. 3,000 dolar aşağı insin, herkes 10,000 dolar daha aşağı inecek, ben demedim mi der.

Yani bunu dememin nedeni size şu. “Kimsenin bir şey bildiği yok.”

Oradan bir çizgi çekiyor, buradan bir çizgi çekiyor, öbürü de oradan bir çizgi çekiyor. O çizgi nerden geldi nereye gitti?

Çizgi çekmekle zengin olunmuyor. Olunsaydı şu anda çizgi çekiyor olmazdın halen.

O yüzden yatırımcılara şunu söylemek istiyorum, yatırım yaptığınız zaman yalnızsınız, kararlarınızda sadece siz varsınız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ulaş Eral

Özgür hocanın dediği kadar. Sonuna kadar nokta…

Hakan

Buda bos bos konusmus yani


Başa dön tuşu